KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

MediaMarkt w VIVO! Krosno. Technologia na wyciągnięcie ręki

MediaMarkt w VIVO! Krosno. Technologia na wyciągnięcie ręki Fot. archiwum MediaMarktSaturn Polska

Już 29 września w nowym centrum handlowym VIVO! otwarty zostanie pierwszy w mieście sklep MediaMarkt. Na klientów czekać będzie najszersza oferta urządzeń RTV/AGD oraz najnowszych technologii mobilnych w atrakcyjnych cenach, bogaty pakiet usług i profesjonalne doradztwo.

REKLAMA


Technologia w szybkim tempie wkracza w kolejne obszary naszego życia codziennego i zawodowego.

- Otwierając MediaMarkt w Krośnie chcemy zapewnić mieszkańcom miasta i okolic dostęp do pełnej oferty urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej - mówi Mirosław Materna, kierownik MediaMarkt w Krośnie. - Do tej pory najbliższa placówka sieci zlokalizowana była w Rzeszowie. Teraz świat cyfrowych przyjemności, który tworzymy w naszych salonach, pojawi się również w Krośnie. Liczymy na to, że nowy MediaMarkt szybko stanie się technologicznym centrum miasta - dodaje.

Krośnieński MediaMarkt będzie się mieścił w galerii VIVO! (ul. Bieszczadzka), z doskonałą lokalizacją przy głównej drodze dojazdowej z Bieszczad. W asortymencie znaleźć będzie można wszystkie najnowsze urządzenia cyfrowe - te służące lepszej komunikacji, realizacji pasji czy ułatwiające codzienne życie.

Oczywiście nie zabraknie szerokiego wyboru urządzeń stanowiących niezbędne wyposażenie domu czy biura: sprzętu multimedialnego i teleinformatycznego, telewizorów, urządzeń audiowizualnych, produktów AGD.

- Za cel stawiamy sobie nie tylko dostarczenie najszerszego wyboru produktów  i usług - mówi Mirosław Materna. - Chcemy być również dla naszych klientów przewodnikiem i doradcą. W naszym sklepie tworzymy komfortowe warunki do poznawania oferowanych urządzeń i rozwiązań technologicznych, zachęcając przy tym do odkrywania nowych produktów i ich funkcji - zaznacza.

O profesjonalną obsługę sklepu zadba 23 pracowników z Krosna i okolic, którzy zostali zatrudnieni na umowę o pracę, a obecnie przechodzą specjalistyczne szkolenia w zakresie obsługi i fachowego doradztwa.

Sklep zaoferuje klientom również bogaty pakiet usług, między innymi dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, przegrywanie danych z urządzeń oraz zabezpieczenie tabletów i smartfonów folią lub szybą ochronną. Będzie tu można również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów, wywołać zdjęcia, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange, Telewizji NC+, a nawet na dostawę energii elektrycznej.

wb/red.
Fot. archiwum MediaMarktSaturn Polska

  • autor: wb/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?