KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W sobotę "Strefa Kibica-Dawcy". Przyjdź i oddaj krew

Krośnieński Stowarzyszenie Siatkówki, w ramach organizowanego Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zaprasza do udziału w kolejnej zbiórce krwi dla osób potrzebujących. Poprzednie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

REKLAMA


"Strefa Kibica-Dawcy" odbędzie się w sobotę, 23 września w godzinach od 9:00 do 12:00 przed Halą Sportowo-Widowiskową w Krośnie (ul. Bursaki).

Każda osoba, która zgłosi chęć oddania krwi otrzyma bezpłatny karnet upoważniający do wstępu na mecze ligowe siatkówki w Krośnie w sezonie 2017/2018 (I ligi kobiet i II liga męska).

- Osoby, które nie będą mogły przybyć w sobotę (23 września) zapraszamy do oddania krwi w krośnieńskim szpitalu. Dla osób, które zgłoszą się w dniach do 22 września i podadzą hasło "KROŚNIEŃSKA SIATKÓWKA" również otrzymają bezpłatny karnet - mówi Marcin Niepokój, koordynator akcji "Strefy Kibica-Dawcy".

- Zachęcam wszystkich chętnych do włączenia się w akcję, nie tylko kibiców siatkówki - dodaje.

red.

pd

 • autor: red.

2 komentarzy

 • serdelek

  Dokładnie tak, VIVO! Krosno było bardzo ważne. O tyle ważne, co mniej ważne ile osób oddało krew. Ważne, że MEDIA zapowiedziały zbiórkę. Informowanie po fakcie już nic nie zmieni, nikt nie przyjdzie, bo już było po akcji :D I weź się człowieku wyluzuj, bo jesteś strasznie spięty. Jak masz jakiś problem, to otwórz firmę z branży MEDIA i sam sobie pisz o zbiórce krwi i jej wynikach. Pretensje schowaj sobie do kieszeni, albo wyrzuć przez okno. Jeszcze tego brakuje by ludzie decydowali o czym mają pisać media...

  Zgłoś nadużycie serdelek sobota, 07, październik 2017 08:22 Link do komentarza
 • AB Rhplus

  Były organizowane zbiorki krwi k/hali przy RCKP ale ile zebrano ilu chętnych było do oddania krwi się już nie informuje bo ważniejsze jest otwarcie VIVO

  Zgłoś nadużycie AB Rhplus piątek, 06, październik 2017 18:42 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?