KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Świat technologii wkracza do Krosna. MediaMarkt rozpoczyna działalność

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum MediaMarktSaturn Polska

Już 29 września o godzinie 9.00 nowy MediaMarkt w Krośnie powita pierwszych klientów, zapewniając mieszkańcom miasta i okolic kompleksową ofertę sprzętu, usług i doradztwa z zakresu nowych technologii. Z okazji otwarcia będzie można nabyć wiele produktów w wyjątkowych, promocyjnych cenach.

REKLAMA


Krośnieński MediaMarkt będzie zlokalizowany w Galerii VIVO przy ul. Bieszczadzkiej 29.

- Liczymy na to, że nowo otwarty MediaMarkt, podobnie jak inne placówki naszej sieci, w krótkim czasie stanie się pierwszym adresem dla osób zainteresowanych szerokim wyborem nowoczesnych urządzeń RTV i AGD - mówi Mirosław Materna, kierownik MediaMarkt w Krośnie.

- Dynamiczny rozwój nowych technologii powoduje, że szybki i wygodny dostęp do nich jest  większości z nas niezbędny. Z technologii korzystamy dziś w niemal każdej dziedzinie życia - ułatwia nam pracę i komunikowanie się, dostarcza przyjemności i unikalnych wrażeń, pomaga realizować pasje. Otwierając nowy MediaMarkt w Krośnie, wychodzimy naprzeciw tym potrzebom współczesnego konsumenta - dodaje Materna.

Szeroki asortyment marketu z pewnością zaspokoi oczekiwania wszystkich miłośników cyfrowych innowacji. MediaMarkt zaoferuje pełną gamę urządzeń cieszących się dzisiaj największym zainteresowaniem: rozwiązań mobilnych, sprzętu gamingowego, gadżetów z zakresu elektroniki sportowej oraz praktycznych i modnych akcesoriów.

- Wiemy, jak ważna dla klienta jest możliwość bezpośredniego zapoznania się ze sprzętem. Dlatego w naszym sklepie tworzymy komfortowe warunki do sprawdzenia funkcji oferowanych produktów. My nie  tylko sprzedajemy urządzenia, ale też zachęcamy i inspirujemy do odkrywania, jakie możliwości daje nam nowoczesna technologia - mówi Mirosław Materna.

W krośnieńskim MediaMarkt znaleźć będzie można również kompleksowy wybór użytkowego sprzętu AGD oraz inne urządzenia i akcesoria niezbędne do wyposażenia domu  i biura - sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audiowizualne, sprzęt biurowy. Nie zabraknie też produktów uatrakcyjniających wolny czas, jak sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy.

- Oferujemy produkty najbardziej pożądanych, znanych polskich i światowych marek. Mamy też znakomitą propozycję dla osób poszukujących urządzeń wysokiej jakości w dobrej cenie - to sprzęt naszych marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY - dodaje Materna.

Wychodząc poza ofertę produktową, MediaMarkt zapewnia również bogaty pakiet usług. Obejmuje on między innymi: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, instalację oprogramowania, zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną, odbiór produktów zamówionych on-line na www.mediamarkt.pl, pomoc informatyczną i wiele innych udogodnień.

W sklepie można zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego. Można tu również skorzystać z fachowego doradztwa.

Z okazji otwarcia, krośnieński MediaMarkt przygotował specjalną ofertę promocyjną, obejmującą urządzenia ze wszystkich kategorii produktowych, m.in.:

- iPhone 6 za 1499,- zł,
- TV Philips  43PFT4001 za 999,- zł,
- Laptop Acer Aspire 3 intel Celeron 15,6” za 1099,- zł,
- Pralka Beko (1000 obr./min., ładowność 6kg)  za 599,- zł.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, MediaMarkt aktywnie angażuje się we wsparcie lokalnej społeczności. Klienci sklepu w Krośnie wybiorą jedną z trzech organizacji, która otrzyma od MediaMarkt sprzęt o wartości 8 000 zł  (każda z pozostałych dwóch - otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł). Do głosowania uprawnia żeton otrzymany od kasjera przy dokonaniu zakupu - wystarczy wrzucić go do jednej z urn oznaczonych nazwą organizacji. Głosowanie potrwa do 29 października. Więcej o akcji przeczytacie tutaj: Media Markt dla krośnieńskich organizacji społecznych. Weź udział w akcji charytatywnej

as | inf. pras.

  • autor: as | inf. pras.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?