KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sprzęt za 10 tysięcy złotych - świąteczny prezent od MediaMarkt

Sprzęt za 10 tysięcy złotych - świąteczny prezent od MediaMarkt Fot. Tomasz Czech

Z okazji otwarcia, MediaMarkt w Krośnie wspomógł lokalne organizacje. Firma zorganizowała głosowanie, w którym mieszkańcy mogli wybrać tę, która najbardziej ich zdaniem potrzebuje wsparcia.

REKLAMA


Z okazji otwarcia, krośnieński MediaMarkt zaangażował się we wsparcie lokalnych organizacji społecznych, przekazując im sprzęt o łącznej wartości 10 000 złotych. Organizacje wskazali klienci w głosowaniu.

- Zdanie mieszkańców miasta ma ogromne znaczenie dla efektywności naszej pomocy - mówi Mirosław Materna, kierownik MediaMarkt w Krośnie. - To oni najlepiej wiedzą, którą z lokalnych instytucji społecznych powinniśmy wesprzeć.

Akcja głosowania odbywała się w MediaMarkt w Galerii VIVO! przy ul. Bieszczadzkiej, a udział w niej mógł wziąć każdy klient sklepu. - Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji - mówi Mirosław Materna. - Cieszę się, że spotkała się ona z tak pozytywnym odbiorem. Jestem dumny, że z czynnym udziałem mieszkańców możemy skutecznie wspierać rozwój lokalnych inicjatyw społecznych.

W zakończonym niedawno głosowaniu zwyciężyło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Krośnie, które otrzyma od MediaMarkt nowoczesny sprzęt elektroniczny o wartości 8 000 złotych. Każda z dwóch pozostałych organizacji biorących udział w głosowaniu - Fundacja Wielkie Serce oraz Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie - otrzyma sprzęt o wartości 1 000 złotych. Organizacje same wybiorą produkty, które będą najbardziej im pomocne w realizacji zadań.

pd
Fot. Tomasz Czech

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?