Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Ułóż "kilometry dobra" i pomóż niepełnosprawnym z Krosna

Ułóż "kilometry dobra" i pomóż niepełnosprawnym z Krosna Fot. kilometrydobra.pl

Rusza piąta edycja kampanii "Kilometry Dobra". Udział w niej bierze ponad 40 organizacji pozarządowych z całej Polski. Do akcji dołączyło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.

REKLAMAKilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Jej pomysłodawcą jest Robert Kawałko, prezes Polskiego Instytutu Filantropii.
Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność. W ciągu ostatnich 4 lat do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 3,2 mln zł na realizację 130 projektów.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób  Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie startuje w kampanii po raz pierwszy. Od 1 marca do 3 czerwca w trakcie różnych wydarzeń, akcji i spotkań Stowarzyszenie będzie zbierać pieniądze na rehabilitację i terapię osób z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężonymi niepełnosprawnościami.

- Udział w "Kilometrach Dobra" pozwoli nam pozyskać środki na codzienną rehabilitację i terapię dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężonymi niepełnosprawnościami, a tym samym na dalszy rozwój tworzonego od ponad 35 lat systemu wsparcia - mówi Anna Lorens z Polskiego Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.

"Kilometry Dobra" startują w Krośnie 1 marca w Galerii VIVO! (ul. Bieszczadzka 29).

- Układajcie z nami złotówki! Każdy może zostać Mistrzem Świata w Dobroci! 1 m = 44 zł. Od godz. 9 do 18 zapraszamy na nasze stoisko w pasażu - dodaje Anna Lorens.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj