Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dar krośnieńskich fotografików dla pacjentów szpitala

Dar krośnieńskich fotografików dla pacjentów szpitala Fot. Jacek Szarek

Ponad 50 fotografii trafi na oddziały krośnieńskiego szpitala. To prezent od FOTOKLUBU działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Piękne widoki z naszego regionu uwiecznione na barwnych fotografiach mają uprzyjemnić pacjentom czas pobytu szpitalu.

REKLAMAFotograficy z FOTOKLUBU Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przekazali wybrane prace szpitalowi w Krośnie. Z inicjatywą taką wystąpił krośnieński miłośnik obiektywu Witold Śliwiński, właściciel firmy DECOR, który wraz z Firmą BIMAX sponsorowali wydruk wielkoformatowych zdjęć darowanych przez członków Fotoklubu.

45 zdjęć zostało wyeksponowanych w oddziale otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej oraz na oddziale reumatologicznym. Kolejnych, około 30 sztuk fotografii trafi do oddziału urazowo-ortopedycznego, pulmonologicznego, a także na oddział ginekologiczno-położniczy.

Jak stwierdzili krośnieńscy fotoamatorzy, nie jest to rodzaj terapii, ale piękne widoki z naszego regionu uwiecznione na barwnych fotografiach mogą uprzyjemnić pacjentom czas pobytu w krośnieńskim szpitalu.

red., rckp
Fot. RCKP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj