KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dar krośnieńskich fotografików dla pacjentów szpitala

Dar krośnieńskich fotografików dla pacjentów szpitala Fot. Jacek Szarek

Ponad 50 fotografii trafi na oddziały krośnieńskiego szpitala. To prezent od FOTOKLUBU działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Piękne widoki z naszego regionu uwiecznione na barwnych fotografiach mają uprzyjemnić pacjentom czas pobytu szpitalu.

REKLAMA


Fotograficy z FOTOKLUBU Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przekazali wybrane prace szpitalowi w Krośnie. Z inicjatywą taką wystąpił krośnieński miłośnik obiektywu Witold Śliwiński, właściciel firmy DECOR, który wraz z Firmą BIMAX sponsorowali wydruk wielkoformatowych zdjęć darowanych przez członków Fotoklubu.

45 zdjęć zostało wyeksponowanych w oddziale otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej oraz na oddziale reumatologicznym. Kolejnych, około 30 sztuk fotografii trafi do oddziału urazowo-ortopedycznego, pulmonologicznego, a także na oddział ginekologiczno-położniczy.

Jak stwierdzili krośnieńscy fotoamatorzy, nie jest to rodzaj terapii, ale piękne widoki z naszego regionu uwiecznione na barwnych fotografiach mogą uprzyjemnić pacjentom czas pobytu w krośnieńskim szpitalu.

red., rckp
Fot. RCKP

  • autor: red., rckp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?