KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Laur Eksperta" dla Centrum Dziedzictwa Szkła

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie zdobyło kolejną nagrodę. Działalność krośnieńskiej spółki została doceniona w zakresie polityki prowadzenia firmy ukierunkowanej na generowanie wysokiej jakości usług dla klienta oraz ciągłe podnoszenie jakości i efektywne reagowanie na potrzeby rynku.

REKLAMA


Kapituła III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego, którego organizatorem jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic przyznała dla Centrum Dziedzictwa Szkła certyfikat "Laur Eksperta". Centrum doceniono za działalność w zakresie polityki prowadzenia firmy ukierunkowanej na generowanie wysokiej jakości usług dla klienta oraz ciągłe podnoszenie jakości i efektywne reagowanie na potrzeby rynku.

Certyfikatem honorowane są firmy, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami.

Zdobyta nagroda jest tym bardziej cenna, że przyznawana jest przez kapitułę składającą się z największych autorytetów i ekspertów z różnych dziedzin nauki i gospodarki.

Tegoroczną edycję zorganizowano pod patronatem: Polskie Towarzystwo Towaroznawcze, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie, Fundacja Praktyków Biznesu, Fundacja Przedsiębiorczości, Business Times, Biznes Gazeta, Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Biznes z Klasą oraz Biznes Polska.pl

cds, red.

  • autor: cds, red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?