KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Marzenka dzięki Wam wraca do zdrowia

Marzenka dzięki Wam wraca do zdrowia Fot. archiwum

Marzena i Sebastian, rodzeństwo poszkodowane w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę, wracają do zdrowia. Przeczytajcie jej podziękowania za udział w zbiórce!

REKLAMA


Do wypadku doszło w marcu 2018 roku. W troje rodzeństwa, które chciało pomóc błąkającemu się psu uderzył pijany kierowca. Mężczyzna już został skazany, ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Tymczasem Marzenka i jej brat przechodzą rehabilitację. W powrocie do zdrowia pomogła zbiórka, w której wzięli udział czytelnicy KrosnoCity.pl.

- 10 marca 2018 r. - to data, której prędko nie zapomnimy. Ten wieczór miał być jak każdy inny. Jednak nasze życie tj. moje, Sebastiana i Mateusza, rodziny, przyjaciół zmieniło się w ciągu paru sekund. Każdy z nas miał jakieś plany, obowiązki, zwyczajne, normalne życie. To co było dla nas naturalną czynnością, teraz jest postępem. Gdy narzeczony opowiedział mi o całej akcji, łzy ukazały się na moich policzkach. Jesteśmy zaskoczeni dobrocią, którą otrzymaliśmy od wielu ludzi po wypadku. Słowa nie wyrażą tego co uczyniliście dla nas. Dziękujemy z całego serca za wszystko Wszystkim. Mamy nadzieje, że dobro wróci do was z podwójną siłą - mówi Marzenka poszkodowana w wypadku.

- Bardzo dziękuję każdej osobie, która przyczyniła się do tego, że nasza zbiórka na rzecz Marzenki, Sebastiana i Mateusza kończy się tak olbrzymim sukcesem! Bardzo dziękuję portalowi KrosnoCity.pl, który pomógł nam rozgłosić na większą skalę informację o naszej zbiórce, a także pozostałym organizacjom medialnym, które również się w to zaangażowały! Dziękuję Wszystkim darczyńcom za wpłaty oraz za udostępnienie zbiórki na swoich profilach społecznościowych i w każdy inny sposób przekazywania informacji o zbiórce. Droga ich powrotu do zdrowia jest jeszcze daleka, ale dzięki Wam możliwa - dodaje organizatorka zbiórki.

Zobacz:
- 22-latek uderzył w trójkę rodzeństwa. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie
- Pomóż Marzence poszkodowanej przez pijanego kierowcę

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?