KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Marzenka dzięki Wam wraca do zdrowia

Marzenka dzięki Wam wraca do zdrowia Fot. archiwum

Marzena i Sebastian, rodzeństwo poszkodowane w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę, wracają do zdrowia. Przeczytajcie jej podziękowania za udział w zbiórce!

REKLAMA


Do wypadku doszło w marcu 2018 roku. W troje rodzeństwa, które chciało pomóc błąkającemu się psu uderzył pijany kierowca. Mężczyzna już został skazany, ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Tymczasem Marzenka i jej brat przechodzą rehabilitację. W powrocie do zdrowia pomogła zbiórka, w której wzięli udział czytelnicy KrosnoCity.pl.

- 10 marca 2018 r. - to data, której prędko nie zapomnimy. Ten wieczór miał być jak każdy inny. Jednak nasze życie tj. moje, Sebastiana i Mateusza, rodziny, przyjaciół zmieniło się w ciągu paru sekund. Każdy z nas miał jakieś plany, obowiązki, zwyczajne, normalne życie. To co było dla nas naturalną czynnością, teraz jest postępem. Gdy narzeczony opowiedział mi o całej akcji, łzy ukazały się na moich policzkach. Jesteśmy zaskoczeni dobrocią, którą otrzymaliśmy od wielu ludzi po wypadku. Słowa nie wyrażą tego co uczyniliście dla nas. Dziękujemy z całego serca za wszystko Wszystkim. Mamy nadzieje, że dobro wróci do was z podwójną siłą - mówi Marzenka poszkodowana w wypadku.

- Bardzo dziękuję każdej osobie, która przyczyniła się do tego, że nasza zbiórka na rzecz Marzenki, Sebastiana i Mateusza kończy się tak olbrzymim sukcesem! Bardzo dziękuję portalowi KrosnoCity.pl, który pomógł nam rozgłosić na większą skalę informację o naszej zbiórce, a także pozostałym organizacjom medialnym, które również się w to zaangażowały! Dziękuję Wszystkim darczyńcom za wpłaty oraz za udostępnienie zbiórki na swoich profilach społecznościowych i w każdy inny sposób przekazywania informacji o zbiórce. Droga ich powrotu do zdrowia jest jeszcze daleka, ale dzięki Wam możliwa - dodaje organizatorka zbiórki.

Zobacz:
- 22-latek uderzył w trójkę rodzeństwa. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie
- Pomóż Marzence poszkodowanej przez pijanego kierowcę

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?