Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Inauguracja kampanii KO do Europarlamentu. Niespodzianka na liście! [Prima Aprilis]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Ograniczenie sieci telefonii komórkowych, stworzenie Europejskiego Systemu Bezpieczeństwa Przeciwkosmicznego i niespodzianki na liście wyborczej. Tak Koalicja Obywatelska rozpoczyna kampanię na Podkarpaciu.

MATERIAŁ był żartem na prima aprilis :)

Na program ugrupowania wpłynęły bardzo poważne ostrzeżenia przekazane przez byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsę na spotkaniu w Krośnie: Hello Krosno: Grozi nam inwazja z kosmosu!

Obecni na sali politycy Koalicji Obywatelskiej z uwagą wysłuchali wykładu, a następnie wprowadzili nowe zagadnienia do programu.

- Byłoby to nieodpowiedzialne, gdybyśmy nie zareagowali na tak poważne zagrożenia, wielokrotnie gorsze niż sam prezes PiS - mówi nam dr Merkwürdigliebe z .Nowoczesnej.

"Komórki minus"
Projekt "Komórki minus" ma przeciwdziałać problemowi rozpuszczania krwi przez telefony komórkowe. Zakłada ograniczenie budowy nowych przekaźników i wygaszanie koncesji na połączenia telefoniczne. Docelowo całą Unię ma obsługiwać jedna sieć. - Jedna Europa! Jedna Sieć! - skandowano na konwencji wyborczej.

Równolegle rozważane jest wprowadzenie dalszych ograniczeń w Internecie, ale jeszcze nie wiadomo jaki kształt przyjmie projekt "ACTA 3".

"Europejski System Bezpieczeństwa Przeciwkosmicznego"
Poważne ostrzeżenia ze sprawdzonych źródeł, takich jak noblista Lech Wałęsa spowodowały, że do programu KO wprowadzono projekt powstania Europejskiego Systemu Bezpieczeństwa Przeciwkosmicznego, jako odpowiedź na realnie grożącą nam "Wojnę Światów".

Na początek ma powstać agencja mająca zlokalizować miejsca na umieszczenie radarów i wyrzutni atomowych pocisków międzyplanetarnych w Europie. Niewykluczone, że jedna z nich powstanie w Krośnie, bowiem w naszym mieście istnieją ulgi podatkowe na prowadzenie działalności kosmicznej. Zarobki w nowej agencji kosmiczno-atomowej mają wynosić na początkowym etapie poszukiwania lokalizacji nawet do 100 tys. złotych miesięcznie.

Piotr Przytocki w Europarlamencie?
Niespodzianka? Nie dla wszystkich. Prezydent Krosna, Piotr Przytocki, nigdy nie krył sympatii do środowiska Platformy Obywatelskiej. Teraz gdy gra idzie o europarlamentarną stawkę powierzono mu pierwsze miejsce na liście. Więcej przeczytasz tutaj: Piotr Przytocki poprowadzi KO do Europarlamentu!

Jerzy Studnicki

2 komentarzy

  • zz

    Nie wszystko w tym świetnym tekście jest żartem. Niestety. Na sławnym na całą Polskę "krośnieńskim spotkaniu z legendą", która wygadywała bzdury, ludziska skandując , dali świadectwo wiernego stania przy Bolku, nawet za cenę ośmieszenia siebie i jego. Jedna Europa, jeden przekaz, tylko nasza wersja historii choćby daleka od prawdy, ale nasza.Ciekawe czy zdjęcia zawisną na ścianach, tak jak to opisał Piasecki w "Zapiskach...." Nic nie zmieni faktu, że wasz król jest nagi.

    Zgłoś nadużycie zz wtorek, 02, kwiecień 2019 09:57 Link do komentarza
  • kazek60

    Baju baj. Prima aprilis. Ha ha ha.

    Zgłoś nadużycie kazek60 poniedziałek, 01, kwiecień 2019 22:52 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj