KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Stylowe Zakupy", czyli weekend z rabatami w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Nie lada okazja czekać będzie w VIVO! Krosno na amatorów szalonych weekendowych zakupów. Od 12 do 14 kwietnia wielu najemców Centrum Handlowego przygotowało wyjątkowe zniżki i rabaty, w ramach ogólnopolskiej akcji Stylowe Zakupy.

REKLAMA


Promocje obejmować będą asortyment marek odzieżowych, jubilerskich, dekoracji wnętrz czy zdrowia i urody.

Organizatorem akcji Stylowe Zakupy jest wydawca miesięcznika "Twój Styl" oraz dwutygodnika "Show". Aby skorzystać z atrakcyjnych rabatów, należy dokonać zakupu jednego w ww. magazynów: "Twój Styl" nr 4/2019 lub "Show" nr 7/2019, w których znajdują się specjalne kupony rabatowe.

Gotowe do wykorzystania kupony należy wyciąć, a następnie przyjść  do VIVO! Krosno i przy zakupie okazać kupon pracownikowi danego sklepu. Szczegółowe informacje o wielkości zniżek i rabatów znajdują się na kuponach rabatowych. Kupony umożliwią zakup ubrań, akcesoriów, kosmetyków, elementów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz skorzystanie z wielu innych.

"Stylowe Zakupy" w VIVO! Krosno będą trwały od 12 do 14 kwietnia, w godzinach otwarcia Centrum Handlowego. W akcję włączyły się między innymi takie marki jak: 4F, Ochnik, Quiosque, SMYK, Swiss, Vision Express czy Triumph.

Zobacz: REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ "STYLOWE ZAKUPY" - wiosna 2019

(ab), (Open Media), red.

  • autor: (ab), (Open Media), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?