KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kiedy pojawią się ławki na przystankach?

Kiedy pojawią się ławki na przystankach? Fot. Piotr Dymiński

Trwa wymiana wiat przystankowych w Krośnie. Proces przebiega etapami. Niekiedy można mieć wrażenie, że MKS zlikwidował przystanek. Władze Krosna zapowiadają nowoczesne wyposażenie, w tym monitoring, jednak po pierwszych dniach od montażu nowych wiat pojawiła się obawa, czy na przystankach będą... ławki.

REKLAMA


Przykład: przystanek przy ul. Mielczarskiego praktycznie zniknął. Tablica informująca o przystanku leży napisem do dołu ukryta przy koszu na śmieci. Podobnie rozkład jazdy wyglądała jak śmieć, który nie zmieścił się komuś do kubła.

To efekt etapowego wymieniania przystanków. Docelowo będą to 52 nowoczesne konstrukcje wykonane z aluminium, a 12 z nich będzie wyposażone w citylighty, elektroniczne tablice dynamicznej informacji pasażerskiej oraz monitoring.

Pierwsze przystanki zamontowano przy ul. Krakowskiej, jednak mieszkańców zaniepokoił brak bardzo prozaicznego wyposażenia przystanku, czyli ławeczek. Jak zapewnia Urząd Miasta: wykonawca zobowiązał się do uzupełnienia ławek do końca lipca.

pd

 • autor: pd

2 komentarzy

 • maniek

  90% to wypadki z udziałem samochodów. Wiec nie wiem dlaczego piszemy kolejny wypadek z udziałem motocyklisty? Bądźmy sprawiedliwi. Następnym razem piszmy kolejny wypadek z udziałem samochodu.

  Zgłoś nadużycie maniek niedziela, 28, lipiec 2019 17:07 Link do komentarza
 • rogol

  Co to tak jakby zaczac budowe domu od dachu.

  Zgłoś nadużycie rogol sobota, 27, lipiec 2019 14:34 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?