KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno zawstydziło Holandię!

Dziś w nocy Krosno zamieniło się w lodowisko. Wyjątkowo niebezpiecznie zrobiło się na drogach i na chodnikach. Tymczasem, jak donoszą media, w Holandii budowane są nie tylko podgrzewane chodniki ale i ścieżki rowerowe. Krosno jednak zawstydziło Niderlandy!

REKLAMA


alt

Zimą dokładnie widać przebieg węzłów ciepłowniczych na naszych osiedlach. Śnieg się roztapia, widać zieloniutką trawę. Malkontenci mogli by powiedzieć: "Ile to się ciepła marnuje?" My jednak jesteśmy dumni, Krosno zawstydziło Holendrów!

alt

Oni może mają podgrzewane ścieżki rowerowe (Podgrzewane ścieżki rowerowe w Holandii? Trwają prace nad projektem), ale my mamy podgrzewane trawniki!

alt

Oblodzony samochód, jezdnia i chodnik? To nie koniec problemów, prognozy pogody nie napawają optymizmem. W najbliższych dniach przewidywane są mrozy i opady sniegu. Tymczasem na dzisiaj (22.01.) dyżurny synoptyk IMGW, Grzegorz Baca wydał ostrzeżenie: Przewiduje się występowanie opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź. Opady marznące od zachodu przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Prawdopodobieństwo wystapienia marznących opadów oszacowano na 90%.

Piotr Dymiński
Fot. czytelnik

  • autor: Piotr Dymiński

9 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?