Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kto wyrzucił psa z poddasza?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

2 maja, około 14:30, Policję powiadomiono o wyrzuceniu psa z poddasza jednego z budynków przy ul. Powstańców Śląskich. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Do drastycznego przypadku znęcania się nad zwierzęciem doszło po południu 2 maja. Zwierzę wyrzucono z poddasza budynku. Przeżył. Pies trafił najpierw do kliniki weterynaryjnej, a następnie został zwrócony właścicielom.

- Policjanci prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Nikomu nie postawiono zarzutów - informuje asp. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Według ustaleń Policji psa nie wyrzucił właściciel, a jakaś inna osoba, która przebywała na poddaszu budynku.

pd

5 komentarzy

 • punisher

  blok rotacyjny , sławne poddasze . Dragi alko i patole , zwalił na laske jeden koleś bo tak przez życie idzie . Kara powinna być surowa bo koleś kolejny raz miga się od kary albo inaczej to konfitura i ma względy na wieżowcu gdzie zamykają bądź nie zamykają dochodzenia. Pozdro dla kumatych . Memento mori panie follow gk

  Zgłoś nadużycie punisher sobota, 03, czerwiec 2017 21:21 Link do komentarza
 • kocham pieski

  Po pierwsze zwierze nie bylo skrzywdzone przez właściciela dlatego wrocil do domu . po drugie zajmijcie sie swoim zyciem a nie czyims widocznie nie macie o czym gadac w swoim zyciu. Bo macie nudno. Wlasciciele bardzo plakali za psina strasznie to przezywali a to ze wlascicielka od czasu do czasu sb wypije to normalka. A pozatym tacy ludzie mieszkaja w rotar ze zadrze sie raz i juz gadaja ze libacje itp hahaha ogarnijcie ludzie to co piszecie ;))

  Zgłoś nadużycie kocham pieski czwartek, 18, maj 2017 21:57 Link do komentarza
 • Kocham zwierzeta

  Widzę że nawet komentarze usuwacie... Prawda w oczy kole!!!. Właścicielka nie wiedziała z kim piła na poddaszu że nie wiecie kim był sprawca??? Haha!

  Zgłoś nadużycie Kocham zwierzeta czwartek, 18, maj 2017 17:07 Link do komentarza
 • Pynia

  Co za paranoja! W dużych miastach zwierzęta nie wracają do domów w których wyrządzone im krzywdę!!!-to po pierwsze. Po drugie właścicielka psa jest bardzo dobrze znana ze swoich problemów alkoholowych, a także środowiska w jakim się obraca. Kto dopuścił do tego aby zwierzę znowu musiało trwać w pijackich libacjach!!! Wystarczy podejść codziennie pod blok rotacyjny aby zobaczyć od godzin popołudniowych pijana właściciele psa. Ludzie zacznijcie reagować zanim dojdzie do tragedii!!!

  Zgłoś nadużycie Pynia czwartek, 18, maj 2017 16:27 Link do komentarza
 • Nabuchodonozor

  Czyżby wódczana majówka?

  Zgłoś nadużycie Nabuchodonozor środa, 17, maj 2017 14:03 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj