Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Żuk stracił koło na Podkarpackiej. W tym samym miejscu w środę był karambol [ZDJĘCIA]

Żuk stracił koło na Podkarpackiej. W tym samym miejscu w środę był karambol [ZDJĘCIA] Fot. Piotr Dymiński

Tuż po godzinie 12 na ul. Podkarpackiej przewróciła się ciężarówka "Żuk". Pojazd uderzył w bariery i urwał koło niemal w tym samym miejscu, gdzie doszło do karambolu w ubiegłą środę, 14 czerwca. Droga była tymczasowo zablokowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (19 czerwca), po godzinie 12, niemal w tym samym miejscu, co środowy karambol (zobacz: Karambol na Podkarpackiej. Sprawcą mógł być kierowca autobusu [ZDJĘCIA]) przed przejściem dla pieszych.


Według ustaleń Policji, przyczyna była praktycznie ta sama, co wspomnianego karambolu. - Samochody jadące w kierunku Jasła zatrzymały się, gdyż przez przejście dla pieszych przechodziła grupa pieszych - relacjonuje asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie.

Kierowca samochodu dostawczego uznał, że nie da rady się zatrzymać i ratował sytuację uderzając w barierki.


- Pojazd uszkodził bariery, stracił przednie koło i przewrócił się na jezdnię. Inni kierujący starali się omijać miejsce zdarzenia, jednak samochody ciężarowe nie mieściły się i najeżdżały na pas zieleni. Na czas usuwania uszkodzonego pojazdu jezdnia była całkowicie zablokowana - informuje asp. Buczyński.
 
61-letni kierowca "Żuka" był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

pd

5 komentarzy

 • bigger

  może zamiast jeździć po "krośnieńsku" warto zwyczajnie jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Tak wiem dla tutejszych kierowców przepisy to zło a ich przestrzeganie to najgorsza z możliwych niedogodności. Myślenie "z drogi śledzie, bo pan jedzie" ma tu długą tradycję. Jedno jest pocieszające. Dzięki Policji, która będzie zwracać baczniejszą uwagę na to co się dzieje na Podkarpackiej paru zbyt szybkich kierowców zapłaci sowite mandaty i zasili budżet.

  Zgłoś nadużycie bigger wtorek, 20, czerwiec 2017 18:16 Link do komentarza
 • antypijak

  Do jakiego nieszczęścia musi dojść, żeby zlikwidować te niebezpieczne przejścia dla pieszych? Gdyby te zdarzenia miały miejsce w Niemczech już dawno coś by zrobiono. W Polsce najlepiej zwalić winę na kierowców, że drzemią za kierownicą jadąc przepisowo 70 km/h. Najlepiej nasr.ć i zwalić winę na kota.

  Zgłoś nadużycie antypijak wtorek, 20, czerwiec 2017 17:20 Link do komentarza
 • Kierowca nieemeryt

  Jeździłem a mało wiesz. A ten facet tym zukiem jeździł 20 lat. Ma sklep w Rymanowie.zawiodly hamulce a koło urwało się że szpilek po uderzeniu w barierki.autko było bardzo zadbane i to zresztą widać. Dobrze że wszyscy są cali

  Zgłoś nadużycie Kierowca nieemeryt wtorek, 20, czerwiec 2017 00:15 Link do komentarza
 • weteran szos

  warszaw, żuk, nysa, tarpan - to samo zawieszenie, wredne do naprawy ale nie do urwania jak we współczesnych samochodach

  Zgłoś nadużycie weteran szos poniedziałek, 19, czerwiec 2017 18:50 Link do komentarza
 • kierowca emeryt

  urwał koło bo było nie dokręcone i po prostu odpadło bobęben chamulcowy na miejscu, jeżdziłem samochodami na tym zawieszeniu kilkadziesiąt lat i nierealne jest urwanie koła.

  Zgłoś nadużycie kierowca emeryt poniedziałek, 19, czerwiec 2017 18:42 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj