Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wypadek na "krajówce" w Iwoniczu. Po ranne dziecko przyleciał śmigłowiec

Zablokowana DK28 w Iwoniczu Zablokowana DK28 w Iwoniczu Krosno112.pl

Do wypadku doszło przed godziną 17 w Iwoniczu na drodze krajowej nr 28. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, droga jest zablokowana. Poszkodowane zostało dziecko, które ewakuowano już śmigłowcem LPR.

REKLAMADo zdarzenia doszło w piątek (8 września) przed godziną 17. Na ul. Floriańskiej w Iwoniczu (DK28) doszło do zderzenia Toyoty Yaris z rowerzystą przewożącym dziecko. Chłopczyk został poważnie ranny i został ewakuowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga nadal jest zablokowana, możliwy jest objazd przez Rogi.

pd

3 komentarzy

 • cynik

  Pseudo doświadczony się odezwał i filozofuje niejaki "Livrais Room" czytaj: Fiś tralalala. Oczywiście ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym takich nie obowiązuje, bo przecież - "ni ma linii ciągłyj to trza sypać". A inni uczestnicy? A ciul z nimi przecież trza jechać, bo ni ma linii "ciągłyj" Piszę cynicznie i ironicznie, bo takie jest myślenie gówniarzy siadających za kierownicą: z drogi chamy bo pańcio jedzie. Dlaczego Polacy za granicą jeżdżą przepisowo? Bo tam płaci się mandaty w euro czyli 4 razy więcej niż w Polsce.

  Zgłoś nadużycie cynik sobota, 09, wrzesień 2017 13:28 Link do komentarza
 • Livrais Room

  Mieszkaniec Iwonicza : jak tam masz przerywaną to co mają robić kierowcy jak nie wyprzedzać ? Namalujta podwóją ciągłą i będzie po sprawie :P

  Zgłoś nadużycie Livrais Room piątek, 08, wrzesień 2017 23:03 Link do komentarza
 • Mieszkaniec Iwonicza

  Ludzie z Iwonicza. W poniedziałek trzeba dzwonić, pisać, lub rozmawiać z Burmistrzem. Odcinkowy pomiar prędkości musi być. Często jeżdżę do Rzeszowa i w Iskrzyni wszyscy jadą grzeczniutko 50 km/h. Nic wiele się tam stać nie może. A na Floriańskiej w Iwoniczu to nawet przez przejście dla pieszych ciężko się przedostać bo niektórzy kierowcy jak zobaczą kawałek prostej to głupieją, a nie zatrzyma się żaden. Sołtys Iwonicza jest też radnym, z nim też porozmawiajmy. Jak będzie nas dużo to sprawę da się załatwić.

  Zgłoś nadużycie Mieszkaniec Iwonicza piątek, 08, wrzesień 2017 18:53 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj