Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Pijani kierowcy w Odrzykoniu i w Rogach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W minioną sobotę policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 62-letka miała 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast 40-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

REKLAMAW sobotę, 7 września policjanci zatrzymali dwoje pijanych, drogowych przestępców.

- Pierwszy z nich wpadł w Odrzykoniu. Około godz. 15, na ul. Armii Krajowej. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobowego Peugeota. Badanie stanu trzeźwości 62-letniej kierującej wykazało około 2,5 promila alkoholu w jej organizmie - informuje KMP Krosno.

- W Rogach, przed godz. 20, na odcinku drogi krajowej nr 19, policjanci krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego Renaultem, który na widok nadjeżdżającego radiowozu zjechał do przydrożnej zatoki autobusowej. Kiedy funkcjonariusze podjechali do unieruchomionego pojazdu, siedzący w jego wnętrzu kierowca spał. Drzemiący za kierownicą 40-latek ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie - informuje krośnieńska Policja.

O przyszłości kierowców "na podwójnym gazie" zadecyduje sąd. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj