KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijani kierowcy w Odrzykoniu i w Rogach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W minioną sobotę policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 62-letka miała 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast 40-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

REKLAMA


W sobotę, 7 września policjanci zatrzymali dwoje pijanych, drogowych przestępców.

- Pierwszy z nich wpadł w Odrzykoniu. Około godz. 15, na ul. Armii Krajowej. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobowego Peugeota. Badanie stanu trzeźwości 62-letniej kierującej wykazało około 2,5 promila alkoholu w jej organizmie - informuje KMP Krosno.

- W Rogach, przed godz. 20, na odcinku drogi krajowej nr 19, policjanci krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego Renaultem, który na widok nadjeżdżającego radiowozu zjechał do przydrożnej zatoki autobusowej. Kiedy funkcjonariusze podjechali do unieruchomionego pojazdu, siedzący w jego wnętrzu kierowca spał. Drzemiący za kierownicą 40-latek ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie - informuje krośnieńska Policja.

O przyszłości kierowców "na podwójnym gazie" zadecyduje sąd. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?