KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginął 53-letni mieszkaniec Krosna

Krośnieńscy policjanci poszukują zaginionego Stanisława Jagiełły. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek (17.08) po godz. 17:00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony jest osobą chorą i wymaga stałej opieki lekarskiej. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt.

REKLAMA


 alt

W sobotę rano, 18 sierpnia krośnieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu Stanisława Jagiełły - mieszkańca Krosna, czasowo przebywającego w Domu Opieki Społecznej w Foluszu. Zaginiony wyszedł z domu w Krośnie w piątek (17.08) po godz. 17:00. Do chwili obecnej nie skontaktował się z nikim z rodziny.

alt

Rysopis zaginionego:
Wzrost - około 180 cm, waga - około 69 kg, średnia budowa ciała, szatyn, włosy krótkie proste, oczy ciemne, twarz okrągła, uszy średnie, nos prosty, widoczne braki w uzębieniu.

W chwili zaginięcia ubrany był w koszulę w paski koloru jasnożółtego, swetr jasnoszary, spodnie materiałowe koloru brązowego, szare trzewiki.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie, ul. Lwowska 28, tel.  (13) 43 29 310  lub tel. alarmowy Policji - 997.

kwp

  • autor: kwp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?