KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Przedsiębiorcą być!" - warsztaty w Jedliczu

Podstawowe zasady księgowania, finanse w firmie, czy źródła finansowania to tylko nieliczne z tematów jakie poruszane będą podczas spotkania "Przedsiębiorcą być!". Warsztaty przy współpracy z Urzędem Miasta odbędą się 23 czerwca w Jedliczu przy ul. Rynek 6. Spotkanie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji "Twój biznes to Twoja Inicjatywa", którego pomysłodawcą jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości - Twoja Inicjatywa.  

REKLAMA


"Przedsiębiorcą być!" to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów wolontariusze fundacji prowadząc kilkugodzinne szkolenie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości.

Joanna Gargała poprowadzi najbliższe spotkanie i wyjaśni pojęcia ulg dla przedsiębiorców. Opowie czym są środki trwałe w firmie oraz udzieli informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć. A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się czy prowadzona przez nas działalność ma szansę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Jesteś zainteresowany spotkaniem? Dokonaj rejestracji online na stronie: twoja-inicjatywa.pl

kd

  • autor: kd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?