Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Program "Zima w regionach" odwiedzi Duklę i okolice

Ilona Małek i Marcin Pawlak - gospodarze programu "Zima w regionach". Ilona Małek i Marcin Pawlak - gospodarze programu "Zima w regionach". Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

28 i 29 stycznia w TVP3 kolejna odsłona programu "Zima w regionach" z Podkarpacia. Tym razem jego gospodarze, Ilona Małek i Marcin Pawlak będą zachęcać do aktywnego wypoczynku w Dukli i okolicach. W programie m.in. narty, łyżwy, wycieczki ścieżkami turystycznymi i rozmowy o bezpieczeństwie na stoku.

REKLAMAStacja narciarska Chyrowa-Ski położona w Beskidzie Niskim może pochwalić się jednym z najszerszych stoków w Polsce. Jak przekonują osoby zarządzające obiektem, tej zimy panują tam szczególnie dobre warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów. Jednak stok narciarski to nie jedyna atrakcja malowniczej gminy Dukla. Program "Zima w regionach" zaprezentuje także m.in. tamtejsze lodowisko i najciekawsze trasy turystyczne. Telewizja Rzeszów dotrze z kamerą do szczególnie urokliwych, a trudno dostępnych miejsc, jak zamarznięty o tej porze roku wodospad na rzece Iwelce.

Program to również okazja do spotkań i rozmów. W odcinkach z Dukli cennych rad na temat bezpieczeństwa w trakcie szaleństw na stoku udzieli ratownik medyczny, a władze gminy opowiedzą o kolejnych planach na rozwój turystyki, nie tylko tej zimowej.

Relacje z Dukli na ogólnopolskiej antenie TVP3 w sobotę (28 stycznia) o godz. 13:05, 15:20 i 16:55 oraz w niedzielę, 29 stycznia o 9:25.

Programy z cyklu "Zima w regionach" można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz w serwisie TVP Bieszczady na Platformie Hybrydowej TVP.

mm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj