KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Umiejętności cenione przez pracodawców!

  • autor: Redakcja
  • środa, 13, wrzesień 2017 08:44
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

Umiejętności, kwalifikacje i wykształcenie oddamy za DARMO! Znajomości i dobrą atmosferę dorzucimy GRATIS! 10 atrakcyjnych kierunków czeka na Was w tej rekrutacji! Dołącz do najlepszych! - Na zajęcia zaprasza Centrum Nauki i Biznesu ŻAK.

REKLAMA


Rekrutacja w Żaku trwa! Wybierz kierunek dla siebie i podejmij wyzwanie! Zajęcia rozpoczynają się 23 września!

Technik BHP - jest to kierunek bezpłatny. Trwa 1,5 roku i przygotowuje do podjęcia pracy na stanowisku specjalisty do spraw BHP w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. W trakcie nauki zdobywa się wiedzę z zakresu ustalania przyczyn i okoliczności wypadków, oceny ryzyka zawodowego, prawa pracy, zarządzania systemami bezpieczeństwa i zagrożeń w środowisku pracy.

Opiekun medyczny - jest to kierunek jednoroczny, bezpłatny. Zajęcia edukacyjne obejmują zagadnienia związane ze zdrowiem publicznym, anatomią, psychologią oraz opieką nad osobą chorą i niesamodzielną. W ramach kierunku "opiekun medyczny" odbywają się również zajęcia z języka migowego.

Technik administracji - kierunek bezpłatny (2 lata), który przygotowuje do podjęcia pracy w administracji państwowej i różnego rodzaju biurach z nią związanych. W ramach zajęć poznacie prawo cywilne, prawo pracy, prawo administracyjne, podstawy finansów publicznych oraz organizację pracy biurowej.

Florysta - całkowicie bezpłatny kierunek, który przyucza zarówno do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych, jak również rozwija pasje i umiejętności manualne oraz kompozycyjne. Program nauczania obejmuje m.in.: materiałoznawstwo roślinne i nieroślinne, prowadzenie przedsiębiorstwa florystycznego oraz wykonywanie kompozycji florystycznych.

- Zajęcia praktyczne odbywają się w naszej pracowni. Kwiaty żywe i sztuczne do kompozycji zapewniamy dla każdego słuchacza - informuje Centrum Nauki i Biznesu Żak.

Technik rachunkowości - kierunek bezpłatny, dwuletni, który przygotowuje do podjęcia pracy w biurach rachunkowych. W ramach zajęć zdobywa się teoretyczne i praktyczne umiejętności z zakresu rachunkowości, wynagrodzeń i podatków oraz dokumentacji biurowej. W ramach kierunku zdobywa się dwie państwowe kwalifikacje zawodowe.

- Wśród oferowanych przez nas kierunków, na uwagę zasługuje nasza oferta PREMIUM: trwające 1 rok kierunki, na których realizowany program nauczania, jest całkowicie nakierowany na pozyskanie jak największej ilości umiejętności związanych z realizowanym kierunkiem - informuje Centrum Nauki i Biznesu Żak.

Dekorator wnętrz - nauka na kierunku dekorator wnętrz to szansa na solidny i interesujący zawód. W ramach prowadzonych zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i niezbędnych umiejętności technicznych. Dzięki temu absolwenci zyskują szansę na pracę w biurach projektów.

Specjalista żywienia człowieka i dietetyki - w ramach prowadzonych zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, planowania diety odchudzającej, a także właściwości składników pokarmowych.

Terapeuta uzależnień - zajmuje się edukacją prozdrowotną, profilaktyką i popularyzacją sposobów życia bez nałogów. Uczestniczy w planowaniu i prowadzeniu terapii uzależnień, indywidualnej i grupowej, a także w grupach samopomocowych i ruchach abstynenckich. Instruktorzy ds. terapii uzależnień mogą ubiegać się o zatrudnienie w placówkach udzielających różnorodnego wsparcia osobom uzależnionym, w tym np.: poradniach, ośrodkach, gabinetach, jednostkach prowadzących grupy wsparcia, stowarzyszeniach i fundacjach.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą w systemie zaocznym (soboty i niedziele - średnio 2 razy w miesiącu). Do zapisu na kierunki policealne potrzebne jest jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej (nie wymagana jest matura) oraz dowód osobisty.

Nie masz średniego? Zapisz się do zaocznego LO!

Zapisy prowadzone są na stronie: www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Rezerwacje telefoniczne miejsc pod numerem telefonu: 13 446-23-13.

Kontakt
Sekretariat szkoły mieści się w Jaśle przy ul. Karmelickiej 3 (przy Placu Żwirki i Wigury). Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

artykuł sponsorowany

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?