KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Podkarpackie Ulubione" - konkurs fotograficzny z National Geographic!

  • autor: kd, red.
  • wtorek, 19, grudzień 2017 14:02
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

Ruszyła zimowa edycja konkursu "Podkarpackie Ulubione". Organizatorem jest Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z National Geographic. Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w zimowym wydaniu i zyskaj szansę na nagrodę!

REKLAMA


Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w zimowej edycji konkursu fotograficznego "Podkarpackie Ulubione - cztery pory roku", którą organizuje we współpracy z National Geographic. Celem akcji jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia.

- Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym wydaniu zimowym - mówi Sabina Mermer, koordynator konkursu z PROT.

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału zapraszają wszystkich chętnych: amatorów i profesjonalistów.

Zgłoszenia i prace należy przesłać za pośrednictwem strony National Geographic (www.podkarpackie.national-geographic.pl) do 28 lutego 2018 r. Znajdziecie tam również regulamin konkursu.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:
- Nagroda Główna - Kamera GoPro Hero 5,
- pobyt w Dworze Kombornia,
- pobyt w Zajeździe pod Caryńską,
- pobyt w Siedlisku Janczar,
- wycieczka z Biurem "Bieszczader",
- oraz wydawnictwa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć: format JPG, rozmiar od 1 do 10 MB, maksymalnie 5 zdjęć. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

kd, red.

  • autor: kd, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?