Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Podkarpackie Ulubione" - konkurs fotograficzny z National Geographic!

Ruszyła zimowa edycja konkursu "Podkarpackie Ulubione". Organizatorem jest Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z National Geographic. Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w zimowym wydaniu i zyskaj szansę na nagrodę!

REKLAMAPodkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w zimowej edycji konkursu fotograficznego "Podkarpackie Ulubione - cztery pory roku", którą organizuje we współpracy z National Geographic. Celem akcji jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia.

- Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym wydaniu zimowym - mówi Sabina Mermer, koordynator konkursu z PROT.

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału zapraszają wszystkich chętnych: amatorów i profesjonalistów.

Zgłoszenia i prace należy przesłać za pośrednictwem strony National Geographic (www.podkarpackie.national-geographic.pl) do 28 lutego 2018 r. Znajdziecie tam również regulamin konkursu.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:
- Nagroda Główna - Kamera GoPro Hero 5,
- pobyt w Dworze Kombornia,
- pobyt w Zajeździe pod Caryńską,
- pobyt w Siedlisku Janczar,
- wycieczka z Biurem "Bieszczader",
- oraz wydawnictwa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć: format JPG, rozmiar od 1 do 10 MB, maksymalnie 5 zdjęć. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

kd, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj