KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Utrudnienia na ul. Kościelnej w Zręcinie. Odcinek drogi zamknięty do października

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Powiat krośnieński rozpoczyna budowę mostu w Zręcinie. Prace odbywają się jako rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1850R Jasło - Łajsce - Zręcin.  Oznacza to tymczasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi w Zręcinie, aż do października.

REKLAMA


Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, że dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, w dniach od 22 czerwca do 10 października 2018 r. będzie wprowadzone tymczasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej nr 1850R Jasło - Łajsce - Zręcin (ul. Kościelna)  w obrębie mostu przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1949R Jedlicze - Żarnowiec - Zręcin (ul. Konopnicka, ul Żeglecka) w Zręcinie.

- Dojazd do parafii, cmentarza, innych budynków i instytucji będzie dopuszczony od strony ul. Krośnieńskiej i Łukasiewicza w m. Zręcin. Na czas prowadzonych robót od skrzyżowania dróg nr 1896R i nr 1850R do mostu będzie czasowo wyłączany z ruchu odcinek w określonych godzinach - informuje starostwo.

Objazd związany z zamknięciem odcinka drogi nr 1850R na czas budowy mostu, odbywał się będzie drogami powiatowymi: nr 1896R Krosno - Kobylany - Toki do Chorkówki i nr 1953R Chorkówka - Żeglce do m. Żeglce, następnie droga nr 1850R do Zręcina.

Trasa objazdu oraz oznakowanie prowadzonych robót oznakowane zostaną zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, a ponadto odbywać się będzie kierowanie ruchem przez uprawnionych pracowników.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?