Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Utrudnienia na ul. Kościelnej w Zręcinie. Odcinek drogi zamknięty do października

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Powiat krośnieński rozpoczyna budowę mostu w Zręcinie. Prace odbywają się jako rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1850R Jasło - Łajsce - Zręcin.  Oznacza to tymczasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi w Zręcinie, aż do października.

REKLAMAStarostwo Powiatowe w Krośnie informuje, że dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, w dniach od 22 czerwca do 10 października 2018 r. będzie wprowadzone tymczasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej nr 1850R Jasło - Łajsce - Zręcin (ul. Kościelna)  w obrębie mostu przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1949R Jedlicze - Żarnowiec - Zręcin (ul. Konopnicka, ul Żeglecka) w Zręcinie.

- Dojazd do parafii, cmentarza, innych budynków i instytucji będzie dopuszczony od strony ul. Krośnieńskiej i Łukasiewicza w m. Zręcin. Na czas prowadzonych robót od skrzyżowania dróg nr 1896R i nr 1850R do mostu będzie czasowo wyłączany z ruchu odcinek w określonych godzinach - informuje starostwo.

Objazd związany z zamknięciem odcinka drogi nr 1850R na czas budowy mostu, odbywał się będzie drogami powiatowymi: nr 1896R Krosno - Kobylany - Toki do Chorkówki i nr 1953R Chorkówka - Żeglce do m. Żeglce, następnie droga nr 1850R do Zręcina.

Trasa objazdu oraz oznakowanie prowadzonych robót oznakowane zostaną zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, a ponadto odbywać się będzie kierowanie ruchem przez uprawnionych pracowników.

pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj