Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Od poniedziałku przerwa w dostawie ciepłej wody dla mieszkańców osiedla Traugutta i WSK Polecamy

Od poniedziałku przerwa w dostawie ciepłej wody dla mieszkańców osiedla Traugutta i WSK Fot. KrosnoCity.pl

Krośnieńskie MPGK, Oddział Energetyki Cieplnej w Krośnie zapowiada przerwę w dostawie centralnej ciepłej wody dla mieszkańców osiedla Traugutta oraz Żwirki i Wigury. Utrudnienia potrwają od poniedziałku przez najbliższy tydzień. Związane są z przebudową ciepłociągu i wodociągu na nowobudowanym odcinku krośnieńskiej "obwodnicy".

REKLAMAOd poniedziałku (18.08) przez tydzień potrwa przerwa technologiczna w dostawach ciepła na potrzeby ciepłej wody dla osiedla Traugutta i mieszkańców bloków przy ul. Żwirki i Wigury w Krośnie.
 
Przerwą zostają objęte również wszystkie obiekty użyteczności publicznej zasilane z sieci Oddziału Energetyki Cieplnej w rejonie dwóch osiedli. Ciepłej wody braknie między innymi w Domu Pomocy Społecznej Nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 4a), Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (ul. Żwirki i Wigury 9a), w przychodni SPECMED na ul. Paderewskiego 4, a także w Przedszkolu Miejskim Nr 8 (ul. Kisielewskiego 15), Miejskim Zespole Szkół nr 4, (ul. Kisielewskiego 18) oraz w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przy ul. Kisielewskiego 12.

Przerwa spowodowana jest koniecznością wyłączenia sieci z eksploatacji w związku trwającą przebudową drogi krajowej nr 28.
 
Jak informuje Oddział Energetyki Cieplnej, w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych przerwa może zostać przedłużona do środy 27 sierpnia.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj