Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Dziury, ciemno, ciemnogród". Naprawiamy Krosno

"Dziury, ciemno, ciemnogród". Naprawiamy Krosno naprawmyto.pl/krosno

W Krośnie trwają testy platformy "naprawmy to!" Ruszyły też pierwsze naprawy. Na mapie wśród naprawionych usterek znajdujemy np. "pijaków na przystanku".  Przez pierwsze dni testów wpłynęło ponad 100 zgłoszeń, kilkadziesiąt jest w trakcie naprawiania. Tylko jak można naprawić "pijaków na przystanku"?

Czy system się sprawdzi? Nie chcemy przesądzać. Widać na pewno, że część mieszkańców traktuje go jako dodatkową okazję do zgłoszenia tego, co doskwiera im od lat w okolicy, w której mieszkają. Natomiast część wyraźnie myli "naprawmy to", z bardzo podobną wizualnie i funkcjonalnie policyjną mapą zagrożeń.

Czy tak do "naprawmy to" trafili "pijacy na przystanku"? Możliwe. Co nas przy tym zaskoczyło, to ta "usterka" ma już status "naprawiono"! W jaki sposób? O to zapytaliśmy w biurze prezydenta miasta. Okazało się, że do "naprawy" w tym przypadku wystarczyło przekazać sprawę straży miejskiej.

Większość zgłoszeń dotyczy dziur w drodze i oświetlenia ulicznego. Zgłaszający potrafią przy tym sprawę opisać dosadnie: "droga nie remontowana 100 lat to jest średniowiecze" lub "dziury ciemno ciemnogród". Te zgłoszenia mają już na szczęście status "w trakcie naprawiania".

Zgłoś usterkę: naprawmyto.pl/krosno

pd

2 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj