KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wejdź do Imperium Kobiet

Ciekawsza szata graficzna, więcej stron i więcej zdjęć. Wśród felietonistów Jolanta Fajkowska, Beata Tyszkiewicz i Robert Kudelski! Krótko mówiąc: nowa odsłona polsko-angielskiego magazynu Imperium Kobiet, którego wydawcą jest urodzona w Krośnie modelka i dziennikarka – Ilona Adamska. Choć to dopiero trzeci numer Imperium Kobiet, magazyn już zyskał grono wiernych Czytelniczek.

REKLAMA


alt
Z magazynu Imperium Kobiet

Ilona Adamska urodziła się w Krośnie, a wychowała w Sanoku. Od siedmiu lat mieszka w Krakowie. Kursuje między Grodem Kraka, Warszawą a Paryżem. Mimo, iż pochodzi z małego miasta, udało jej się przebić i zaistnieć w świecie modelingu. Ma za sobą pracę dla znanych polskich projektantów i czasopism.


Pismo „Imperium Kobiet” kierowane jest do pań powyżej trzydziestego roku życia, ceniących sobie niezależność i rozwój osobisty.
– Nasze Czytelniczki to kobiety nowoczesne, świadome tego, czego chcą, ceniące sobie wysoką jakość, elegancję i luksus. Niezależność finansowa, wolność, bezpieczeństwo, rozwój osobisty, harmonia życia, przedsiębiorczość, rozwój kulturalny – to ich priorytety – wylicza Ilona Adamska, wydawca pisma.

W najnowszym numerze IK Magazine znajdziecie interesujące wywiady z damą polskiego kina – Beatą Tyszkiewicz oraz cenioną pisarką i plastyczką Krystyną Koftą.

alt
Okładka magazynu Imperium Kobiet

alt– Wspominamy wybitne kobiety: wspaniałą aktorkę Elżbietę Czyżewską, Krystynę Skarbek – polską James Bond (agentkę brytyjskiego wywiadu), Stefanię Paszkowską (porucznik Wojska Polskiego i pilota rajdowego). Tylko u nas aktor Robert Kudelski i Olga Borys wskażą  najnowsze trendy w modzie, a damy polskiej sceny i estrady: Lidia Kopania i Aldona Orman prezentują wiosenne makijaże – dodaje Adamska.

W najnowszym numerze Imperium Kobiet pojawiają się ciekawe artykuły poruszające zagadnienia związane z problemem anoreksji i bulimii, zjawiskiem mobbingu w pracy, przywództwem kobiet w biznesie.
W lutowo-marcowym IK Magazine opowiadamy o twórczości wybitnego polskiego malarza, Romana Opałko. Po raz pierwszy zajmujemy się motoryzacją, a w zasadzie jej historią. Przedstawiamy samochody, które powstały dzięki nam – kobietom. Bo jak uważa jeden z naszych dziennikarzy motoryzacyjnych, to właśnie kobiety miały niebagatelny wpływ na rozwój motoryzacji i wygląd kolejnych generacji automobili – mówi Maria Bartold-Słomińska, sekretarz pisma.

W nowym numerze Czytelniczki znajdą informacje na temat nowinek kosmetycznych, wydawniczych, kulturalnych. Redakcja pisma zabierze Was w daleką podróż do Maroka i odkryje przed Wami tajemnice tego pięknego, dalekiego kraju.

Imperium Kobiet to zaufane źródło informacji, opinii, trendów, wydarzeń i porad. Dostępne w sieci Empik, Ruch, w wybranych salonach SPA i hotelach.

Cena magazynu Imperium Kobiet to 5,00 zł.

ia, IK, dk
Foto: Kamil Majdański

  • autor: ia, IK, dk

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?