KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Własne mieszkanie to dobra inwestycja

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Patrząc na młode małżeństwa większość z nich na początek zamieszkuje u jednych lub drugich rodziców z nadzieją, iż czasy się zmienią na tyle, że kiedyś odłożą trochę pieniędzy i kupią swoje wymarzone "M"’. Zwykle szybko dochodzi do rozczarowania, gdyż wcale nie tak łatwo odłożyć potrzebną kwotę, a mieszkanie pod jednym dachem z teściami bądź nawet z własnymi rodzicami wcale nie okazuje się być tym o czym marzyło młode małżeństwo.

REKLAMA


Jedynym wyjściem, jakie może spełnić oczekiwania młodych małżeństw w Krośnie są Vanquis kredyty, które charakteryzują się szerokim wachlarzem atrakcyjnych możliwości zamieszkania na swoim.

Czy własne mieszkanie jest odpowiednią inwestycją zaraz po ślubie? Z punktu widzenia specjalistów jest to najlepszy moment, aby zacząć żyć w nowej rodzinie, nowym mieszkaniu i na własnych warunkach. Nikt nie kwestionuje, iż mieszkanie z rodzicami czy teściami musi być złe, ale fakt, że młodzi nie mogą pozwolić sobie na wiele jest niewątpliwy.

Biorąc pod uwagę gusta w urządzaniu mieszkania, odwiedzin znajomych, swobody poruszania się po mieszkaniu itp. wiemy, że choć relacje będą jak najlepsze nigdy nie będzie pełnego komfortu, jaki można zapewnić sobie we własnym domu. Mieszkanie na swoim jest również najlepszym momentem docierania się małżeństwa, podziału obowiązków i wielu innych kwestii, które potrafią być znaczące co do dalszych lat małżeństwa.

Każdy z nas wie w jak trudnych czasach przyszło nam żyć. Nie możemy liczyć na mieszkania z zakładów pracy bądź kupna za gotówkę, dlatego kredyt jest jedynym wyjściem, które na dzisiejsze czasy może sprawić, iż szybko zamieszkamy na swoim.

Jeśli młodemu małżeństwu bardzo zależy na własnym mieszkaniu i nie czują się na siłach, aby kupić je za gotówkę, jednakże wiedzą, że dadzą radę spłacać miesięczne raty nic nie stoi na przeszkodzie, by zainwestować we własne gniazdko. Większość z młodych małżeństw jest w posiadaniu gotówki, którą w ramach prezentów zebrali na weselu. Te pieniądze z kolei mogą być przeznaczone na najpotrzebniejsze wyposażenie.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?