Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Rolety w oknach to praktyczne rozwiązanie, które odmieni wygląd wnętrza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Jeśli poszukujesz sposobu na odświeżenie wnętrza, nadanie mu bardziej minimalistycznego charakteru, zamień tradycyjne zasłony na rolety. Są one łatwe w montażu i utrzymaniu, dobrze zaciemniają pomieszczenie i pozwalają zaoszczędzić miejsce.

REKLAMAJeśli nie zasłony, to co?
Tradycyjne zasłony wymagają częstego prania, ponieważ gromadzi się na nich kurz i brud. Jeżeli poszukujesz bardziej nowoczesnego i funkcjonalnego rozwiązania, zainteresuj się ofertą sklepów z roletami. Rolety różnią się od siebie kolorami, fakturą oraz stopniem, w jakim przepuszczają światło. Ciekawym rozwiązaniem są rolety plisowane, stanowiące jeden z najbardziej dekoracyjnych rodzajów rolet.

Rolety są proste w montażu
Montaż rolet jest zazwyczaj dosyć prosty, szczególnie jeśli kupisz rolety do montażu bezinwazyjnego. Jednak nawet te, które wymagają mocowania w ramie okna, montuje się tylko raz. Jeśli przy montażu postępuje się zgodnie z instrukcją, roleta będzie stabilnie trzymała się w oknie.

Rolety łatwo utrzymać w czystości
Rolet, w przeciwieństwie do zasłon, nie trzeba zdejmować do czyszczenia. Czyści się je odkurzaczem z przeznaczoną do tego końcówką. Raz na kilka lat, o ile producent nie zaleca inaczej, można uprać je w wodzie z dodatkiem mydła. Na ogół są jednak wykonane z tkaniny zaimpregnowanej tak, aby nie wchłaniała kurzu.

Rolety dokładnie zaciemniają wnętrze
Ta cecha rolet plisowanych jest szczególnie ważna dla osób, które lubią się dobrze wyspać albo poszukują sposobu na zaciemnienie pokoju, w którym korzysta się z projektora. Z oferty rolet można wybrać takie, które wykonane są z tkaniny nieprzepuszczającej światła. Zasunięcie ich sprawi, że nawet w środku dnia w pomieszczeniu zrobi się ciemno. Rolety plisowane dostępne są także w wariancie „dzień noc”. Roleta taka składa się z dwóch tkanin: półprzepuszczalnej i nieprzepuszczającej światła. W dzień można zaciągnąć tę pierwszą, a w nocy - drugą.

Zamiana zasłon na rolety to sposób na bardziej funkcjonalne, a nie mniej eleganckie, wnętrze.

Zobacz też: Rolety plisowane do kuchni to dobry wybór

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj