KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Idealne meble do ogrodu - czyli jakie?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Aby meble ogrodowe móc określić mianem "idealne", powinny one spełnić kilka warunków. Wygoda, łatwość czyszczenia i odporność na warunki atmosferyczne to elementy niezbędne. Idealne meble powinny być również eleganckie i wytrzymałe. Jaki rodzaj mebli spełni te oczekiwania?

REKLAMA


Zmitologizowane tworzywo sztuczne
Meble ogrodowe z tworzyw sztucznych znakomicie sprawdzają się nawet pozostawione samopas na działce. Nasze pierwsze skojarzenia z tym typem mebli są jednak odległe od ideału – plastikowa masówka z supermarketów kojarzy się z bylejakością. Marka Curver Lifestyle stara się jednak walczyć z tym mitem. Meble ogrodowe z tworzywa mogą być solidne i ładne - przekonuje nas pan Sławomir Swoboda - wszystko zależy od użytego materiału i techniki produkcji.

Nowoczesne meble z polipropylenu
Kiedy przejrzycie ofertę mebli Curver, przekonacie się co nasz rozmówca miał na myśli. Firma oferuje meble wyglądające jak zrobione z rattanu, technorattanu czy drewna - podczas gdy wszystkie w rzeczywistości wykonane są z tworzywa sztucznego. Dokładność wykonania i dbałość o szczegóły robią wrażenie. Pod względem wyglądu meble Curver zdecydowanie nadają się do umieszczenia w kategorii mebli idealnych. Co jednak z ich innymi właściwościami?

Popularne komplety technorattan look
Do najpopularniejszych modeli marki Curver należą meble Corfu. Polacy chętnie stawiają je na swoich tarasach czy w ogrodach. Dlaczego? Cały zestaw jest niezwykle efektowny. Utrwalony na nim wzór imituje technorattanową plecionkę. Dodatkowo, profilowane oparcia, szerokie podłokietniki i miękkie poduszki na siedziska zapewniają odpowiednią wygodę. Te cechy - łączone z pojęciem idealnych mebli ogrodowych - są więc spełnione.

Meble z serii Corfu - wytrzymałe i funkcjonalne?
Meble Corfu Curver mają jednak też inne zalety. Są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, także na promieniowanie UV i temperatury. Bardzo łatwo jest je czyścić - wystarczy do tego mokra szmatka. Poszewki poduszek są z kolei zdejmowane, więc możemy je po prostu uprać. A do tego wszystkiego, w ramach serii Corfu dostępne są rozmaite dodatki - fotele, sofy, stoliki. W razie potrzeby łatwo powiększymy nasz komplet czy zwiększymy jego funkcjonalność.

Czego chcieć więcej? Jak dla nas meble Corfu zdecydowanie wpisują się w kategorię idealnych mebli ogrodowych. Jaka jest dla Was definicja mebli idealnych?

 

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?