Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zobacz najpopularniejsze meble ogrodowe w Polsce!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Które meble ogrodowe zasługują na miano najpopularniejszych w Polsce? To oczywiście seria mebli Corfu produkowana przez markę Curver. Meble podbiły serca Polaków i można je zobaczyć nie tylko na balkonach i tarasach, ale też w wielu miejskich lokalach. Co sprawia, że meble ogrodowe Corfu są tak popularne? Sprawdźmy!

REKLAMA



Meble ogrodowe Corfu
Jakie zalety mają meble Corfu? To komplety eleganckie, wygodne i praktyczne - mówi Sławomir Swoboda z firmy Meblobranie.pl - cechują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i są łatwe do utrzymania w czystości. Ich najważniejszą zaletą jest jednak możliwość uzupełniania kompletów o dodatkowe sofy, fotele i stoliki. Szeroki wybór dostępnych zestawów i dodatków sprawia, że każdy ma szansę stworzyć swoją wymarzoną aranżację na tarasie czy w ogrodzie.

Jakie zestawy dostępne są w serii mebli ogrodowych Corfu? Wybór jest bardzo szeroki - począwszy od niewielkich kompletów na balkony (Corfu Weekend), przez zestawy na tarasy (Corfu Set, Corfu Set Triple Max), narożniki i sofy (Corfu Relax Set, Corfu Love Seat), aż po duże komplety stołowe (Corfu Fiesta). Tyle nazw, a nie wymieniliśmy jeszcze nawet połowy produktów dostępnych w serii! Naprawdę jest z czego wybierać.

Technorattan Corfu
Warto zwrócić uwagę na ciekawe wykończenie zestawów Corfu. Meble wykonane są z tworzywa sztucznego, jednak utrwalony na nich wzór do złudzenia przypomina technorattanową plecionkę. Dlatego też wiele osób mylnie określa Corfu jako meble ogrodowe z technorattanu. Po co jednak martwić się nazewnictwem, skoro najważniejsze jest to, że meble fantastycznie się prezentują? Są też sporo tańsze od oryginalnych technorattanów i łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Zestawom nie można również odmówić wygody. Miękkie poduszki na siedziska, profilowane oparcia, szerokie podłokietniki - wszystko to sprawia, że meble ogrodowe Corfu oferują wypoczynek na najwyższym poziomie. Podsumujmy: meble Corfu są ładne, wygodne, łatwe w utrzymaniu, odporne na warunki atmosferyczne i oferują wiele możliwości aranżacji. Nic więc w tym dziwnego, że zyskały sobie miano najpopularniejszych mebli ogrodowych w Polsce. A Ty masz je już w swoim ogrodzie?

 

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • anulka11

    taka plecionka rattanowa ładnie wygląda, sama mam taki komplet ze sklepu Dajar i zadowolona z nich jestem wiec nie dziwie się, ze ludzie chca kupować tego typu meble :)

    Zgłoś nadużycie anulka11 wtorek, 12, lipiec 2016 19:52 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj