Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jak zaprosić trzeci wymiar do swojego domu? Dzięki fototapetom!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Od kilku już sezonów fototapety trójwymiarowe są w polskich wnętrzach coraz bardziej popularne. Stosuje się je bardzo często i to nie tylko ze względu na ich walory estetyczne (które są naprawdę godne uwagi), ale i zalety natury praktycznej. Okazuje się, że w wielu sklepach z ozdobami naściennymi są one najbardziej popularnymi egzemplarzami. Dlaczego tak chętnie decydujemy się na ich zakup?

REKLAMARosnąca popularność trójwymiarowych fototapet
Specjaliści z branży aranżacji wnętrz nie mają najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że rozwiązanie to wybierane jest szczególnie chętnie chociażby ze względu na to, że bez wahania można nazwać je niezwykle nowoczesnym. A nie od dziś wiadomo, że od pewnego czasu to właśnie nowoczesność we wnętrzach jest tym, na co stawiają Polacy.

Warto wspomnieć także o tym, że tego typu ozdoby naścienne słyną z faktu optycznego powiększania przestrzeni. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku niewielkich przestrzeni (chociażby maleńkich sypialni czy też niedużych przedpokojów). W tym przypadku liczy się każda metoda, by pomieszczenie jawiło się w naszych oczach na nieco większe niż w rzeczywistości. Oczywiście można dodatkowo zastosować także lustro, wybrać jasne kolory czy też zrezygnować z dużej ilości printów, jednak w opinii ekspertów to właśnie zastosowanie trójwymiarowych fototapet daje zdecydowanie najlepsze efekty wizualne.

Do jakich wnętrz Polacy najczęściej wybierają fototapety 3d?
Oczywiście najpopularniejsze rozwiązania to te najbardziej oczywiste. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że najczęściej kupujemy trójwymiarowe fototapety na ścianę do salonów. Nie od dziś wiadomo, że są to wnętrza o charakterze reprezentacyjnym, ponadto zaś to tutaj spędzamy zwykle czas po całym dniu pełnym pracy, odpoczywając w rodzinnym gronie. Stylowa fototapeta trójwymiarowa bez wątpienia stanie się głównym elementem dekoracyjnym na owej przestrzeni, jeśli oczywiście tylko jej na to pozwolimy. Do najczęściej wybieranych należą ostatnio abstrakcyjne wzory - widać wyraźnie, iż bardzo spodobały się one mieszkańcom naszego kraju i są w aranżacjach wnętrz coraz częściej spotykane.

Wiele osób stawia na klasyczne, sprawdzone już rozwiązania, dlatego też nadal sporym powodzeniem cieszą się w pokojach dziennych także pejzaże. Nadmorskie, górskie czy leśne - dla każdego znajdzie się tutaj coś interesującego (oczywiście stworzonego w innowacyjnej technologii 3d).

Fototapety w trójwymiarze to również bardzo dobry pomysł na zaaranżowanie wnętrz sypialnianych. Od pewnego czasu mieszkańcy naszego kraju coraz więcej uwagi poświęcają temu, by były to pomieszczenia urządzone z klasą, w najlepszym stylu i guście. To właśnie dlatego i tutaj prym wiodą fototapety 3d (zastępując klasyczne tapety i obrazy). Wydaje się, że ta tendencja będzie utrzymywała się nadal. Jeśli chodzi o najpopularniejsze motywy, na pewno wspomnieć warto o motywie nieba i kosmosu, a także klasycznych pejzażach. Takie wzory służą bowiem dobremu odpoczynkowi i zyskaniu świetnego humoru już od samego rana!

A co z przedpokojami? Eksperci zgodnie podkreślają, że te właśnie pomieszczenia są swego rodzaju wizytówką całego domu czy też mieszkania, warto zatem w optymalny sposób zadbać o ich stylowe ozdobienie. Ponadto nie ukrywajmy, że w przeważającej większości przypadków są to wnętrza naprawdę niewielkich rozmiarów, zatem warto byłoby w ten właśnie sposób optycznie je powiększyć. Okazuje się, że najczęściej wybieranymi wzorami są tu między innymi te z nowoczesnymi printami, abstrakcyjnymi koncepcjami. Oczywiście wielbiciele klasycznych rozwiązań zdecydowanie chętniej wybierają standardowe modele - tych w wersjach 3d także rzecz jasna nie brakuje.

Coraz szersze grono Polaków pozwolić sobie może na posiadanie rodzinnej jadalni. To miejsce, w którym wszyscy domownicy spotykają się w istocie nie tylko na posiłki, lecz także po to, by porozmawiać, spędzić razem czas, pobyć we własnym gronie. w tym przypadku także jak najbardziej trójwymiarowe fototapety się sprawdzają. Pamiętajmy jednak o tym, by były stosownie dobrane do całości aranżacji - w zdecydowanej większości przypadków stawia się na jasne barwy.

Fototapety 3d do kuchni czy łazienki? Tak!
Choć jeszcze do niedawna wydawałoby się to żartem, okazuje się jednak, że trójwymiarowe fototapety idealnie się w kuchniach oraz łazienkach komponują. Są wykonane z wielką starannością, a zatem nawet zmieniające się często temperatury czy też duża wilgotność powietrza nie jest dla nich żadnym problemem.

Jak wybrać sklep z fototapetami 3d, by kupić najlepszy model?
Warto rzecz jasna wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny, ponadto ważnym jest to, by ilość modeli była imponująca oraz aby każdy egzemplarz charakteryzował się tym, że wykonano go z najlepszych materiałów i przy użyciu innowacyjnych technik. Dlatego właśnie specjaliści polecają zdecydowanie sklep internetowy https://www.fototap.pl/!

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj