KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gwiazdy na 2 urodzinach Imperium Kobiet

Magazyn Imperium Kobiet świętował swoje drugi urodziny w modnym warszawskim lokalu FLOW na Nowym Świecie. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Jolanta Fajkowska z mężem, Hanna Bakuła, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Perepeczko, Karolina Borkowska, Andrzej Pągowski, Laura Łącz, Lora Szafran i legenda polskiej telewizji Dorota Szpetkowska.

REKLAMA


2 urodziny polsko-angielskiego magazynu połączone zostały z wręczeniem statuetek w konkursie "KOBIETA SPEŁNIONA"organizowanym od roku przez dwumiesięcznik. Główna nagroda powędrowała do Anny Komorowskiej, kaskaderki, która grała w takich filmach jak m.in. „Pianista” Romana Polańskiego (jej debiut),  „Rezerwat”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Moja wielka mała miłość”, „Wojna polsko-ruska”, „Świadek koronny”, „Wojna męsko-żeńska” i serialach.

- Magazyn Imperium Kobiet to pismo inne niz˙ wszystkie. Przełamujemy stereotypy, działamy niezalez˙nie, tworzymy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Chcemy odkrywac´ bogactwo wewne?trzne kobiecej natury, poznawac´ prawde? i skłonic´ Czytelniko´w do zerknie?cia w gła?b siebie. Zachęcam do lektury najnowszego wydania, które od kilku dni dostępne jest w sieci Empik, Relay i Inmedio. Pragnę również podziękować wszystkim gościom, którzy pojawili się na naszej gali. Zwyciężczyniom konkursu KOBIETA SPEŁNIONA a także wszystkim moim współpracownikom, którzy tworzą ze mną nasz magazyn. - powiedziała po gali red. naczelna IK Magazine Ilona Adamska.

alt

  • autor: IK

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?