Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Gwiazdy na 2 urodzinach Imperium Kobiet

Magazyn Imperium Kobiet świętował swoje drugi urodziny w modnym warszawskim lokalu FLOW na Nowym Świecie. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Jolanta Fajkowska z mężem, Hanna Bakuła, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Perepeczko, Karolina Borkowska, Andrzej Pągowski, Laura Łącz, Lora Szafran i legenda polskiej telewizji Dorota Szpetkowska.

REKLAMA2 urodziny polsko-angielskiego magazynu połączone zostały z wręczeniem statuetek w konkursie "KOBIETA SPEŁNIONA"organizowanym od roku przez dwumiesięcznik. Główna nagroda powędrowała do Anny Komorowskiej, kaskaderki, która grała w takich filmach jak m.in. „Pianista” Romana Polańskiego (jej debiut),  „Rezerwat”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Moja wielka mała miłość”, „Wojna polsko-ruska”, „Świadek koronny”, „Wojna męsko-żeńska” i serialach.

- Magazyn Imperium Kobiet to pismo inne niz˙ wszystkie. Przełamujemy stereotypy, działamy niezalez˙nie, tworzymy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Chcemy odkrywac´ bogactwo wewne?trzne kobiecej natury, poznawac´ prawde? i skłonic´ Czytelniko´w do zerknie?cia w gła?b siebie. Zachęcam do lektury najnowszego wydania, które od kilku dni dostępne jest w sieci Empik, Relay i Inmedio. Pragnę również podziękować wszystkim gościom, którzy pojawili się na naszej gali. Zwyciężczyniom konkursu KOBIETA SPEŁNIONA a także wszystkim moim współpracownikom, którzy tworzą ze mną nasz magazyn. - powiedziała po gali red. naczelna IK Magazine Ilona Adamska.

alt

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj