KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygibajki - laureaci wielkiego castingu MiniMini+ już od października na antenie MiniMini+

Wygibajki - laureaci wielkiego castingu MiniMini+ już od października na antenie MiniMini+ Fot. archiwum nc+

Rybka MiniMini zaprasza na wyjątkowy program muzyczny "Wygibajki", który już od 2 października zagości na antenie stacji MiniMini+. To nowy, edukacyjny format wprowadzający najmłodszych widzów w świat muzyki. Dzieci będą poznawać instrumenty, ucząc się przy tym piosenek oraz układów tanecznych, pod okiem Filipa Jaślara - polskiego skrzypka oraz członka grupy MoCarta.

REKLAMA


W maju br., w sześciu miastach w Polsce odbył się Wielki Casting MiniMini+, podczas którego wybrano 64 finalistów. W każdym odcinku "Wygibajek" uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie znany skrzypek Filip Jaślar, który do każdego odcinka skomponuje utwór dla dzieci.

- "Wygibajki" to program nienachalnie umuzykalniający dzieci. W każdym odcinku jest nowa piosenka, najczęściej opowiadająca o instrumentach muzycznych (m.in. cymbałkach, dudach, czy marakasach). Dzieci, które trafiły do programu z ogólnopolskiego castingu, śpiewają piosenkę, wymyślają układ taneczny, nagrywają teledysk i same budują instrumenty - mówi muzyk. I dodaje: Bardzo się cieszę, że piosenki, które napisałem do "Wygibajek" podobają się dzieciom. Kiedy widzę, jak śpiewają i spontanicznie tańczą, czuję ogromną satysfakcję.

Rybka MiniMini przygotowała również specjalny konkurs dla małych widzów programu! Najmłodsi będą mogli przygotować swoje własne choreografie do prezentowanej w programie piosenki, a następnie zamieścić je na www.miniminiplus.pl. Najciekawsze układy, wybrane przez jury, zostaną zaprezentowane w kolejnym odcinku "Wygibajek".

Program będzie wspierany kampanią reklamową, w której zachęcać będziemy dzieci do oglądania, a także udziału w konkursie i zatańczeniu w programie stacji MiniMini+. Działania reklamowe rozpoczną się 30 września i potrwają do połowy listopada. Obejmą sieć kin CinemaCity, prasę parentingową oraz media społecznościowe - w tym Facebook i YouTube. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media Group.

Rybka MiniMini zaprasza na najnowszą produkcję własną stacji MiniMini+ od 2 października w każdą niedzielę o godz. 10:25 i 17:20.

ol

  • autor: ol

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?