KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Internet bez ograniczeń - tylko w Twoim domu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Internet stał się dziś czymś, bez czego nie wyobrażamy sobie życia. Zazwyczaj posługujemy się nim codziennie, wykonując wiele czynności. Warto jednak zastanowić się, do czego jest on nam niezbędny i wybrać najbardziej korzystny pakiet. Nie każdy bowiem wykorzystuje go do tych samych celów.

REKLAMA


Gdzie najczęściej korzystasz z Internetu?
Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, którą z tak wielu ofert na rynku wybrać, by płacić jak najmniej za najkorzystniejsze warunki. Zależy to przede wszystkim od tego, do czego wykorzystujesz łącze internetowe. Nie jest prawdą, że każdy będzie potrzebował go do wszystkiego! Może jedynie przeglądasz pocztę kilka razy w tygodniu i śledzisz poszczególne wydarzenia ze świata polityki i biznesu? Albo wykonujesz kilka przelewów w miesiącu, a w tygodniu lubisz odstresować się, czytając lifestylowe blogi? Zastanów się więc, gdzie i w jakich sytuacjach najczęściej korzystasz z Internetu. Jeśli wahasz się między wyborem pomiędzy łączem stacjonarnym, a bezprzewodowych, postaw na takie, które zaspokoi Twoje potrzeby!

Stacjonarnie czyli bezpiecznie
Bez wątpienia stacjonarne łącze internetowe jest bezpieczne i komfortowe w użyciu. Zdecydowanie będzie ono najlepsze dla osób, które pragną korzystać z Internetu w domu, a podróży nie potrzebują bezprzewodowego modemu. Jeśli więc jesteś jedną z nich, bez zastanowienia możesz skorzystać z oferty UPC. Warto zaznaczyć, że pakiety Internetu stacjonarnego, zazwyczaj oparte są na komfortowych warunkach, co z pewnością ułatwi korzystanie z ulubionych stron i aplikacji. Optymalnej wielkości router, który dostaniesz do swojego zamówienia pewnością nie będzie zajmował dużo miejsca i można postawić go w jednym z domowych pomieszczeń. Gwarantuje to bezpieczeństwo korzystania i przepływu danych oraz działania odpowiedzialnego za to sprzętu.

Stacjonarnie bez limitu danych
Fakt posiadania Internetu stacjonarnego, wbrew przekonaniu wielu osób, jest opcją bardzo wygodną dla klienta. Jeśli korzystasz jedynie z routera w domu, nie oznacza to, że niesie to za sobą jakieś ograniczenia. Wręcz przeciwnie! Istnieją opcje zamówienia komfortowego pakietu, dostosowanego idealnie do Twoich potrzeb. Internet stacjonarny bez limitu danych UPC to innowacyjne rozwiązanie, szczególnie jeśli potrzebujesz szybkiego łącza, które zapewni Ci kontakt ze światem, codzienne odbieranie maili i załatwianie wielu ważnych spraw. Co ciekawe, tego typu oferta pozwala korzystać z jednego routera wielu urządzeniom - jeśli więc posiadasz liczną rodzinę, każdy z Was będzie mógł przeglądać strony internetowe ze swojego komputera i to bez limitu przepływu danych!

Usługi dodatkowe
Istnieje wiele korzystnych pakietów internetowych, które w swojej ofercie posiadają także dodatkowe atrakcje. UPC do zamówienia Internetu stacjonarnego dodaje także dodatkową usługę, jaką jest Pakiet HBO GO bez zobowiązania. Dzięki niemu możliwe jest oglądanie wielu kinowych hitów prosto z Hollywood. Taka możliwość zdecydowanie zadowoli domowników-kinomanów, którzy lubią zrelaksować się po ciężkim dniu, oglądając ciekawy film lub śledząc losy ulubionego serialowego bohatera.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?