Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Jaki rodzaj muzyki wybrać na wesele?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wybór odpowiedniej muzyki, która uświetni nasze przyjęcie weselne, często spędza sen z powiek przyszłych nowożeńców. Jak bowiem powszechnie wiadomo, muzyka to nieodłączny element, bez którego nawet najlepiej przygotowana zabawa weselna nie może się odbyć. Najwięcej kontrowersji budzi jednak disco polo, gatunek bardzo popularny i lubiany w naszym kraju, który ma jednak tyle samo fanów, co i przeciwników. Czy disco polo koniecznie musi być obecne na każdej udanej zabawie weselnej czy też można z niego z powodzeniem zrezygnować?

Disco polo - uniwersalna muzyka dla młodych i starszych
Za oprawę muzyczną na naszej zabawie weselnej mogą odpowiadać zarówno zespoły weselne, jak i DJ. W tym pierwszym wypadku, zdecydowana większość zespołów weselnych ma w swoim repertuarze popularne piosenki z gatunku disco polo. Nie ukrywajmy bowiem, bez względu na to, czy disco polo jako gatunek muzyczny nam się podoba czy też nie, jest to muzyka, przy której można się doskonale bawić. Właśnie z tego powodu zdecydowana większość przyszłych małżonków decyduje się na umieszczenie popularnych hitów z tego gatunku na swojej weselnej zabawie.

Disco polo to także muzyka bardzo uniwersalna, która podoba się zarówno starszym, jak i młodszym, czego z pewnością nie można powiedzieć o gatunkach mniej znanych i lubianych, takich jak muzyka klasyczna czy jazz. Dlatego, jeśli nie mamy większych oporów przed hitami disco polo, warto jest choć kilka z nich umieścić w muzycznym repertuarze na swoim weselu. Nawet jeśli nie znamy się za bardzo na aktualnych trendach muzycznych, zespoły weselne z pewnością pomogą nam w wyborze odpowiednich piosenek, przy których nasi goście będą się świetnie bawili.

A jeśli nie disco polo, to co?
Jeśli jednak zdecydowanie nie lubimy muzyki disco polo, nie należy jej na siłę umieszczać na swoim weselu. Pamiętajmy bowiem, że nasza zabawa weselna powinna podobać się przede wszystkim nam i jeśli nie lubimy pewnych gatunków muzycznych, nie należy się na nie decydować, "bo tak trzeba". W polskiej muzyce rozrywkowej jest bowiem wiele wesołych i popularnych piosenek, w tym biesiadnych hitów i przebojów z minionych lat, przy których nasi goście z pewnością będą się znakomicie bawili. Jeśli takie klimaty nam także odpowiadają, możemy z powodzeniem zastąpić nimi disco polo. Zespoły weselne chętnie wykonują bowiem zarówno disco polo, jak i inne popularne i lubiane polskie przeboje.

Decydując się na zespoły weselne, warto jest także znaleźć taki zespół, który podziela nasze gusta muzyczne i zapewni znakomitą zabawę nam oraz naszym gościom. Jedno jest bowiem pewnie, bez względu na to, jaką muzykę wybierzemy, przy wesołej i swobodnej atmosferze każdy z naszych gości będzie się znakomicie bawił. Muzyka to bowiem jedynie dodatek, który jednak sam w sobie nie decyduje o tym, czy nasza zabawa weselna będzie udana, czy też nie.

Zespoły weselne grające disco polo i nie tylko - gdzie ich szukać?
Planując swoją zabawę weselną warto odpowiednio wcześniej zacząć rozglądać się za osobami odpowiedzialnym za oprawę muzyczną naszego przyjęcia. Bez względu na to, czy bardziej podobają nam się zespoły weselne grające muzykę na żywo, czy też bardziej nowoczesny DJ, swoje poszukiwania powinniśmy rozpocząć od przeglądania dostępnych w Internecie ogłoszeń. Jeśli chodzi o zespoły weselne - Weselezklasa.pl to znany portal, na którym znajdziemy wiele usług związanych z organizacją ślubu i wesela, w tym zespołów weselnych, Dj, sal weselnych i wielu innych. Wszystko to w jednym miejscu i bez konieczności wychodzenia w domu.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wasze opinie

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj