KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jaki prezent dla rodziców z okazji 25 rocznicy ślubu?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Rocznica ślubu przypomina nam o pięknej chwili zawarcia małżeństwa. Dwudziesty piąty jubileusz wspólnego życia jest wyjątkowy i to najczęściej na dzieciach ciąży obowiązek zorganizowania przyjęcia z tej okazji. Nie dość, że musimy pamiętać o wielu sprawach związanych z jego przygotowaniem, to jeszcze trzeba wybrać odpowiedni prezent dla rodziców. Często tutaj pojawia się pytanie: jaki upominek wybrać? Mamy naprawdę duży wybór w dobraniu odpowiedniego prezentu. Zainspiruj się naszymi propozycjami!

REKLAMA


Zafunduj rodzicom wyjątkową wycieczkę!
Świetnym prezentem dla rodziców będzie podarowanie im łańcuszków z wisiorkami, na których wygrawerujemy ich imiona. Świetnie sprawdzą się również bransoletki na rękę z tego typu zawieszką. Jeśli dysponujemy większymi środkami finansowymi, to możemy zafundować rodzicom wycieczkę nad morze lub w góry. Dzięki temu, będą mogli odpocząć i spędzić chwile tylko we dwoje. Ponadto, zadbajmy, aby ośrodek dysponował SPA, w którym będą mogli skorzystać z licznych zabiegów, między innymi masaży.

Doskonałym prezentem, który można podarować rodzicom z okazji jubileuszu, to najlepszej jakości, wyróżniające się wyjątkowym smakiem i aromatem nalewki, którymi będą mogli, na przykład częstować odwiedzających ich gości. To świetny prezent, ale może również pełnić idealne dopełnienie upominku. Idealnie sprawdzi się również portret rodziców, który zostanie namalowany przez lokalnego artystę na dość dużym płótnie. Taki obraz rodzice będą mogli powiesić na ścianie. Zapewniamy, że to jedno z najlepszych rozwiązań!

Wybierz odpowiedni prezent z grawerem!
W ostatnim czasie furorę robią spersonalizowane prezenty. Można postawi na wyjątkowy album, w którym umieścimy wspólne zdjęcia naszych rodziców. Ponadto, mamy możliwość naniesienia na produkt wyjątkowych życzeń wraz z imionami naszych rodziców. Taki podarunek z pewnością wywoła wzruszenie. Można zastanowić się również nad kupnem zastawy porcelanowej z grawerem, która będzie zawierać dwie wyjątkowe filiżanki oraz podstawki. Taka pamiątka idealnie będzie wyglądać na meblach. Rodzice będą mogli przygotowywać w filiżankach herbatę czy kawę.  Możemy również zamówić wyjątkowy kalendarz ze zdjęciami rodziców.

Takie oryginalne prezenty, na pewno będą trafione i wyjątkowe. Gwarantujemy, że zachwycą jubilatów! Dodatkowo, doskonałą i miłą niespodzianką będzie przygotowanie własnoręcznego tortu, na którym możemy umieścić zdjęcie rodziców. Pamiętajmy, że jubileusz dwudziestopięciolecia ślubu obchodzi się tylko raz w życiu. Jest to niezwykle ważne wydarzenie, dlatego wykażmy się kreatywnością. Sprawmy, aby rodzice miło wspominali ten dzień i zapamiętali go do końca życia. Zachęcamy do skorzystania i zainspirowania się powyższymi pomysłami. To sprawdzone rozwiązania, które na pewno będą idealne na tę okazję!

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?