Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zuchwały napad na bank bez pieniędzy! Zobacz film

Trzech zamaskowanych mężczyzn bez problemu sforsowało zabezpieczenia jednego z banków. Na szczęście w obiekcie nie było pracowników i ...pieniędzy.

"O wyjątkowym szczęściu mogą mówić pracownicy Banku, bo tego wieczora nikt z nich nie został w pracy do późna. Groza! Wczoraj przed północą doszło tam do próby zuchwałej kradzieży. Trzech zamaskowanych, łasych na pieniądze mężczyzn bez problemu sforsowało wszelkie zabezpieczenia. Jakież jednak było zdziwienie bandziorów, gdy w środku czekały na nich... banan, frytka i tony innych produktów spożywczych!".

Tak by zaczynała się ta informacja, gdyby ukazała się w którymś z popularnych tabloidów. - Nadal jest na to szansa. Bo liczymy, że media przyłączą się do naszej akcji. Napad jest treścią spotu, w którym zachęcamy do wysyłania charytatywnych smsów - uchyla rąbka tajemnicy Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności.
- Jesteśmy jedynym bankiem w Polsce, który nie ma pieniędzy. A są nam niezbędne by dostarczyć potrzebującym żywność na święta - brzmi komunikat w spocie.

Wszystko po to, by zaapelować o charytatywne sms-y. Każdy kto wyśle charytatywny SMS o treści POMAGAM na numer 73265 (koszt 3 zł + VAT) pomoże w tym, by jedzenie dotarło do potrzebujących na czas.

- Ten spot zaskakuje, bo dla wielu Polaków może być niespodziewanym fakt, że w Polsce istnieje gigantyczna sieć Banków "obracających" żywnością. Z tym że my nie robimy lokat, tylko to, co mamy jak najszybciej posyłamy do osób pozostających w trudnej sytuacji. Sami pomagamy i funkcjonujemy dzięki pomocy tysięcy ludzi o wielkich sercach - podkreśla Borowski.

 

1 komentarz

  • Brokers

    Jesteśmy jedynym bankiem w Polsce, który nie ma pieniędzy.
    Nieprawda ! U nas też nie ma pieniędzy.
    Natalia - Bank Nasienia.

    Zgłoś nadużycie Brokers niedziela, 18, grudzień 2016 15:10 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj