Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

KONKURS: Wygraj bilet na spektakl "Czterdzieści" w RCKP

Już 12 lutego na deskach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbędzie się spektakl "CZTERDZIEŚCI" w wykonaniu Polskiego Teatru Tańca. Mamy dla Was trzy podwójne bilety na to wydarzenie.

REKLAMA"CZTERDZIEŚCI" to tytuł jubileuszowego spektaklu Polskiego Teatru Tańca. Spektakl powstał jako część projektu: "Znaki czasu - pokonać granice".

Spektakl śledzi życie pewnej kobiety od momentu jej przyjścia na świat w roku 1973 do rocznicy urodzin w 2013. Te cztery dekady są odbiciem czasu zwątpień, nadziei, zmagań, wyborów i nieprzewidzianych wydarzeń, którymi kierują heroiczne cnoty - żądza życia i chęć przetrwania. Więcej o spektaklu przeczytacie tutaj.

Mamy do rozdania trzy podwójne bilety na spektakl. Co zrobić, by je otrzymać? To bardzo proste.

Prześlij e-maila wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko, nr telefonu komórkowego - do wiadomości redakcji) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując: Konkurs - "Czterdzieści".

Bilet otrzyma 10, 20 i 30 mail przesłany na naszą skrzynkę.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 lutego do godz. 17:00. Rozwiązanie konkursu nastąpi tego samego dnia. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej smsem. Do pozostałych wyślemy informację drogą mailową.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj