Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wygraj bilet na koncert operetkowy w Krośnie! KONKURS #1

11 września w RCKP odbędzie się niezwykłe widowisko muzyczne - Koncert Operetkowy! Usłyszycie najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz niezapomniane włoskie przeboje. Mamy dla Was dwa bilety na to wydarzenie.

REKLAMANa deskach RCKP wystąpią wybitni artyści polskich i międzynarodowych scen po sukcesach w Europie i USA, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami. Publiczność będzie miała okazję wysłuchania sopranistki Katarzyny Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka oraz muzyków związanych z Filharmonią Dolnośląską, Operą Wrocławską i Narodowym Forum Muzyki.

Zabrzmią największe przeboje świata opery i operetki, największe i najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz niezapomniane włoskie przeboje. Nie zabraknie takich melodii, jak "Wielka sława to żart", "O sole mio", "La donna é mobile", "O mio babbino caro", "Time to say goodbay" czy Czardasz Montiego.

Organizatorzy zapraszają na tą niezwykłą galę!

My mamy dla Was dwa bilety!
Aby wygrać wejściówkę należy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje imię i nazwisko, w temacie wpisując: OPERA. Na maile czekamy do niedzieli (14.08), do godz. 18:00. Zaproszenie na koncert wygrywa piąta i dziesiąta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi. Z nagrodzonymi skontaktujemy się po zakończeniu konkursu.


Bilety w cenie 50 PLN do nabycia w biurze turystycznym Omnibus przy ul. Kolejowa 1 (rezerwacje: 13 436 10 67, grupy: 504 091 909) lub www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj