KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Isadora oraz fotografia rzeźby sepulkralnej

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie zaprasza na spektakl teatralny pt."Isadora"oraz na wystawę fotograficzną pt. "Fotografia rzeźby sepulkralnej".

REKLAMA


W czwartek (10.04) o godz. 18.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa1) odbędzie się praktyczna realizacja pracy dyplomowej Magdaleny Zbiegieł, słuchaczki II roku Fotografii w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Wystawa połączona będzie ze spektaklem "Isadora" - praktyczną realizacją pracy dyplomowej Eweliny Ferlejko.
 
- Jest to zbiór fotografii przedstawiających rzeźby cmantarne. Zapraszam na wernisaż i mam nadzieję, że dzięki tej wystawie spojrzą Państwo inaczej na przestrzeń cmentarną - mówi autorka Magdalena Zbiegieł.


Spektakl "Isadora"
"Isadora" to teatr jednego aktora, który przedstawia zarys biografii amerykańskiej tancerki. Ukazuje dramatyczne i wzruszające losy bohaterki. Spektakl w kameralnej przestrzeni posługuje się nie tylko słowem, ale także językiem tańca. Scenariusz i reżyseria Ewelina Ferlejko.

ppskakib

  • autor: ppskakib

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?