KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Reggae Melanż Holidays już 28 czerwca w Krośnie!

Krośnieński Klub MELANŻ, Agencja Koncertowo-Wydawnicza NOT FOR SLAVES oraz firma nagłośnieniowa JK SOUND zapraszają na gorącą imprezę w reggae'owym klimacie! W pierwszy tydzień wakacji - 28 czerwca będzie w Krośnie gruby melanż, o co zadbają wykonawcy z Agencji Not For Slaves: Królewski Styl, Simonu i BuA wsparci przez lokalnych reggae maniaków czyli Matik & Quba Riddim Section.

REKLAMA


Nie może Was tam zabraknąć, bo zabawa będzie przednia. Bilety tylko po 5zł, więc obecność na melanżu obowiązkowa :) Przedsprzedaż biletów prowadzi Sklep Muzyczny Sonic (ul.Piłsudskiego 9, Krosno).

REGGAE MELANŻ HOLIDAYS - Klub Melanż - ul.Podkarpacka 5A, Krosno - Start: 19:00

Program:
19:00 - 21:00 Selekcja Jamajskich klasyków przez Matik&Quba Riddim Section
21:00 - 21:45 BuA
21:45 - 22:30 Simonu
22:30 - 23:30 Królewski Styl

KRÓLEWSKI STYL (Kraków)
Początki działania składu KRÓLEWSKI STYL to październik 2009r., kiedy to w Zion Studio odbyła się pierwsza próba z udziałem Daniela i Dzendzeja. Kilka kolejnych miesięcy trwały poszukiwania stylu i szlifowanie umiejętności. W połowie 2010r. naszą ekipę zasilił Emes i już we trzech pracujemy nad szlifowaniem królewskich hitów.

W grudniu 2010r. nagrywamy pierwszy numer "Piąty Król" na riddimie "I Love", który ukazał się na składance Rasta Squad vol.1 "eReS".

W marcu 2011r. zagraliśmy pierwszy koncert, a dotychczas występowaliśmy na jednej scenie z takimi wykonawcami jak: MADMAJK, JUNIOR STRESS, DIANA LEVI,GRUBSON, SHOOM, WU-HAE, JAHBESTIN, ROOTS ROCKETS i wieloma innymi. Luty 2012 to data premiery promo 2011/12 pt.”Królestwo Nadciąga” z czterema najlepszymi numerami.

Wiosną 2012r. Emes wyjeżdza z kraju, więc nasza dwójka - Daniel i Dzendzej tworzy i koncertuje ponownie jako duet, mocno wspierany przez producenta dj’a wokalistę o ksywie BuA. Dalsza część roku 2012 mija pod znakiem wytężonej pracy na próbach i w studio nagrań oraz na koncertowaniu.

Na chwilę obecną Królewski Styl promuje nowy materiał pt. „Duchowa Rebelia” , który miał swoją premierę 21 Listopada 2013.

Królewski Styl podczas swoich koncertów zapewnia sporą dawkę pozytywnych wibracji, świadomego przesłania i energetycznej zabawy – tego możecie spodziewać się podczas REGGAE MELANŻ HOLIDAYS :)

Zobacz także: www.krolewskistyl.pl | fb.com/krolewski.styl.5 | YT NOTFORSLAVE

SIMONU (Kraków)
Simonu to młody, energiczny i wesoły artysta. Stawia kroki na scenie powoli, ale mocno :) Nawija swoje teksty do popularnych riddimów, a także próbuje swoich się w coverach oraz komponowaniu piosenek.

Zafascynowany muzyką, spędza każdą chwilę na zgłębianiu jej tajników i polepszaniu swoich umiejętności.

Reggae, Dancehall, Raggamuffin, Accoustic a nawet Rap - to właśnie usłyszycie od Simonu podczas REGGAE MELANŻ HOLIDAYS!

Otwarty na współpracę i chętny do grania koncertów, które dają mu możliwość rozwoju. Do tej pory zagrał na jednej scenie z takimi artystami jak: Deadly Hunta, Shoom, Junior Stress, Salut! Sound System, Grem & WOOFpack, Gębofonizm, Królewski Styl, Jahbestin, Wirus, Szpaku i wielu innych…

Zobacz także: fb.com/SimonuOfficial | YT SIMONU95

BuA (Kraków)
Utalentowany producent, realizator,beatboxer i nawijacz z Nowej Huty. Pracuje jako realizator w Studio nagraniowym Stowarzyszenia Zajawka, produkuje bity, udziela się solowo i w zaprzyjaźnionych projektach. Aktualnie BuA finalizuje prace nad debiutancką płytą, który ukaże się w III kwartale 2014r. i z pewnością zaskoczy niejednego fana dobrej muzyki. Album ukaże się nakładem Agencji Not For Slaves i wniesie dużo świeżości na scenę reggae/rap. Podczas REGGAE MELANŻ HOLIDAYS usłyszycie na żywo materiał z nadchodzącej płyty.

Zobacz także: BuA - A to My | Cones BuA Emka - Zawód raper

MATIK & QUBA RIDDIM SECTION (Jedlicze)
Dwójka ludzi, zamiłowana w złotym okresie Jamajskiego Roots Reggae, wykonująca własne riddimy stylizowane na tamte lata. Wszystko to się zaczęło w roku 2008, kiedy to Kuba (perkusja) i Mateusz "Matik" (gitara/bas) spotkali się w zespole "Alla Wi Band. Po rozpadzie zespołu w roku 2013, zaczęli produkować własne riddimy w JacobSounds studio u Kuby, używając przy tym tylko i wyłącznie żywych instrumentów.

Zobacz także: Matik&Quba Riddim Section | fb.com/MatikQubaRiddimSection

Not For Slaves

  • autor: Not For Slaves

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?