KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Inauguracja III edycji Rocksession już 11 lipca

Maniacal Miscreation Maniacal Miscreation

Bar Monika zaprasza na III edycję Rocksession. W trakcie wakacji odbędzie się 5 przeglądów, podczas których nie zabraknie mocnego, rockowego brzmienia.

REKLAMA


Rocksession powstał w 2012 roku z inicjatywy Pawła Fiejdasza, Marka Gonery, Przemka Polańskiego i Grzegorza Kuka. Założeniem imprezy są możliwość zagrania koncertu przez zespoły, które dopiero startują na ścieżce muzycznej kariery, promocja talentów muzycznych i przede wszystkim solidne rockowe granie. W sezonie letnim w ogródku Baru Monika odbywają się koncerty zespołów, z których organizatorzy typują finalistów do Rocksession Festiwal odbywającego się we wrześniu.

Zespoły, które chcą wystąpić na Rocksesion proszone są o przesyłanie materiałów (pliki audio, video, linki do nagrań a także notka i zdjęcie zespołu) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W 2014 roku terminy Rocksession przypadają na 11, 18 i 25 lipca oraz 8 i 14 sierpnia. Z kolei podsumowanie tegorocznego grania, czyli Rocksession Festiwal odbędzie się 5 i 6 września.

W piątek 11 lipca wystąpią zespoły

Maniacal Miscreation
Krośnieński zespół progressive/groove metalowy. Zespół powstał głównie z inicjatywy dwóch przyjaciół - Michała Fornala(gitara) i Juliana Zacharjasza(bębny). Wspólne próby rozpoczęły się w połowie 2013 roku, a do sierpnia skompletowany został cały skład - Marcin "Mert" Laskoś - wokal, Karol Zima - bass i wokal wspierający oraz Mateusz Nowak - gitara rytmiczna. Drogi muzyków wcześniej już się przecinały. Michał z Marcinem grali w poprzednim zespole, Julek z Karolem z duecie WarRage, Mateusz z Michałem również w zespole grali jakiś czas. Wspólnie znajomi postanowili połączyć siły i tak powstał Maniacal Miscreation. Do tej pory zespól wydal EP zatytułowana "Nonconformism" zarejestrowana w większości w JK Sound. Znajdują się na niej 3 kawałki autorskie oraz jeden cover. Tematyka utworów jest tematyką gore, nihilizm, mizantropizm. Zespół dalej tworzy własne utwory, oraz przedstawia na żywo swoją muzykę.

Humanoid
Zespół hard rockowy z Jasła, grają od 2010 roku. Na koncie mają nagranie płyty EP " Granice Umysłu "z 6 autorskimi utworami. Podczas festiwalu Rockowa Noc 2013r. zostali zauważeni przez Marka Piekarczyka, lidera TSA skutkiem czego wokalista Michał Kluska dostał zaproszenie do programu The Voice of Poland.

Przeszedł eliminację wstępne i wziął udział w 3 odcinkach programu. Zespół regularnie koncertuje a aktualnie pracuje nad teledyskiem do najnowszego singla pt: "Ibi".

Larz Reller Band
Zespół założony w 2011 r., pochodzący z Białogrodu nad Dniestrem (Belgorod-Dniestrowski) na Ukrainie (legendarny Akerman, miasto leżące w obwodzie odeskim 18 km od Morza Czarnego). Grają różną muzykę, głównie funk, brit pop, rock i dobrego rock 'n'rolla. Są młodym zespołem, dlatego cieszą się z każdej osoby, która pojawi się na ich koncercie i zawsze starają się, by na koncertach była dobra energia.

W Polsce wzięli udział w nagraniu materiału filmowego (muzyczno wizyjnego) w takich programach jak: Onoroff Warszawa i Balcony TV Poznań. Członkowie zespołu: Ilarion Lebedew (Larz) - gitara, wokal (były czlonek zespołu Rusychi); Jewgienij Lebiediew (Barabanov) - perkusja, efekty; Alexander Pelin - bas, kontrabas.

Bar Monika, ul. Grodzka 17
11 lipca (piątek) godz. 19.00
Rezerwacje pod numerem 13 43 217 32
Wstęp 15 zł

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?