KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

WOŚP KROSNO 2015: zebrano 65 tysięcy złotych

WOŚP 2015 Krosno WOŚP 2015 Krosno Fot. KrosnoCity.pl

Zakończył się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na krośnieńskim koncie zgromadzono 65 tysięcy zł. Nie jest to kwota ostateczna, sztab w dalszym ciągu liczy pozyskane środki. Trwają także internetowe aukcje na Allegro.

REKLAMA


11 stycznia w całej Polsce, jak i również w Krośnie, odbył się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów".

W Krośnie kwestowało blisko 300 wolontariuszy. Wydano niespełna 150 identyfikatorów przyznanych przez Fundację WOŚP. - Podczas tegorocznego finału Krosno miało o 100 puszek mniej w porównaniu z 22. finałem WOŚP - mówi Izabela Proczek, Szef krośnieńskiego Sztabu WOŚP.

Na krośnieńskim koncie WOŚP zgromadzono dotychczas kwotę 65 tysięcy zł, lecz jak zapowiada szefowa sztabu, nie jest to ostateczny wynik. W 2014 roku wolontariusze zebrali w Krośnie na potrzeby fundacji 75 575,57 zł.

Na Allegro nadal trwają WOŚP’owe aukcje. Licytować możecie między innymi: kurs prawa jazdy kategorii B w Ośrodku Nauki Jazdy Impuls w Krośnie, voucher na rejs statkiem dla 15 osób, voucher na przejazd samochodem rajdowym Vipcar, trzy miesięczną kartę podarunkową do wykorzystania w 2015 roku ufundowaną przez klub fitness i siłownię EUROGYM, skok spadochronowy w tandemie, czy nawet konika huculskiego. Zobacz aukcje WOŚP KROSNO tutaj.

W całym kraju udało się zebrać ponad 36 mln zł. Fundacja Jurka Owsiaka pieniądze przeznaczy na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych.

Zobacz fotorelacje:
- WOŚP'owe Granie w RCKP
- Wielki Rodzinny Bal Karnawałowy
- Mix Sportowo-Rekreacyjny
- WOŚP'owe Krosno

 

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • abc

    Policzcie przede wszystkim kwotę z budżetu miejskiego na obsługę tych wszystkich imprez. Dobrze, że to nie z moich podatków.

    Zgłoś nadużycie abc poniedziałek, 12, styczeń 2015 21:48 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?