KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Za kurtyną" - hybrydowe połączenia jazzu, groove’a i rapu na scenie RCKP

Kolejny cykl spotkań "Za kurtyną" odbędzie się 13 maja i będzie jednym z ciekawszych wydarzeń muzycznych tego projektu. Niecodziennie bowiem w Krośnie pojawiają się tuzy światowej muzyki.

REKLAMA


Do takich właśnie ludzi możemy zaliczyć Tomasza Nowaka (współpracował m.in. z Nigelem Kennedym, Jarosławem Śmietaną, a także z muzykami Amy Winehouse). Doświadczenia zebrane przez niego pozwoliły mu na efektowne łączenie gatunków muzycznych, które do niedawna stały na różnych biegunach muzycznego świata. Mimo, że wszystkie wywodzą się z obszaru afroamerykańskiej muzyki rozrywkowej, to i tak więcej je dzieliło niż łączyło.

W Krośnie będzie współpracował z Kubą Płużkiem (klawisze) oraz Alanem Wykpiszem (kontrabas) oraz perkusistą Filipem Mozulem, określanymi mianem nadziei polskiego jazzu, a także z pochodzącym z Podkarpacia wokalistą, raperem Eskaubei. Wspierającym zespół muzykiem będzie DJ i producent muzyczny Mr. Krime. Zespół nagrał i wydał płytę "Będzie Dobrze" dzięki pomocy portalu polakpotrafi.pl. Album został wydany w kwietniu br. nakładem wydawnictwa For Tune.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza na koncert Eskaubei & Tomek Nowak Quartet oraz Mr Krime.
13 maja 2015 r., godz. 19:00
RCKP, ul. Kolejowa 1, 38-400 Krosno, Wejście "B"
Bilety: normalny 30 zł, ulgowy 20 zł

Kasa biletowa RCKP czynna: poniedziałek - piątek 10:00 – 13:00 oraz 14:30 - 17:30, sobota 10:00 - 14:00, a także na godzinę przed koncertem.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem: 13 43 218 98 wew. 159, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz za pomocą Systemu Internetowej Rezerwacji.

ms

  • autor: ms

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?