KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Masz pomysł na hasło promocyjne miasta? Weź udział w konkursie i zdobądź nagrodę

Stwórz hasło promocyjne Krosna, a szklana nagroda o wartości 500 zł może być Twoja. Czekamy na odważnych na miarę mających już 10 lat KROSNOludków.

REKLAMA


Muzeum Rzemiosła w Krośnie i Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej zaprasza do udziału w konkursie na "hasło promocyjne miasta Krosna". Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do osób z całej Polski bez ograniczenia wiekowego. Ważne jest, by hasło zawierało nazwę miasta Krosna.

Wyłonione w konkursie hasło stanie się wizytówką Miasta Krosna.

Hasło wykorzystane będzie we wszelkiego rodzaju formach promocji Miasta Krosna w Internecie, na drukach firmowych, wizytówkach, bilbordach, banerach, reklamach, koszulkach, gadżetach, pucharach, medalach i innych formach promocji.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest prawidłowe dostarczenie do Organizatora propozycji hasła. Można tego dokonać osobiście w siedzibie Organizatora lub pocztą, wysyłając hasło w kopercie z dopiskiem "Konkurs na hasło promocyjne Miasta Krosna" na adres:

Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej
Rynek 5, 38-400 Krosno
lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator przewiduje jedną nagrodę główną: krośnieńskie szkło o wartości 500 zł. Nagroda zostanie uroczyście wręczona podczas inauguracji Festiwalu Karpackie Klimaty - 21 sierpnia 2015 r.

Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Piotr Przytocki - Prezydent Miasta Krosna.

mg

  • autor: mg

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?