KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konfraternia zainauguruje Rocksession 2015

W sobotę, 11 lipca w Barze Monika w Krośnie odbędzie się koncert inaugurujący czwartą edycję Rocksession. Na scenie pojawi się duet, znany z docenianych muzycznych projektów.

REKLAMA


Konfraternia to zespół, który powstał w lutym 2015 roku. Jako pierwszy występ obrał sobie scenę telewizyjnego programu "Must be the music". Występ ten okazał się dużym sukcesem. Po miesiącu swojej działalności grafik koncertowy zapełnił się już na najbliższe pół roku, co świadczy o ich determinacji i profesjonalnym podejściu do muzyki. Ich muzyka powstaje z miłości do dźwięków bluesowych, choć nie zamykają się jedynie w tym gatunku. Blues jest punktem wyjścia do tworzenia. Mają bardzo szeroki repertuar, który są w stanie dopasować do grupy odbiorców.

W skład tej niecodziennej grupy wchodzą: Bartek Łuczyński, harmonijkarz, lider zespołu Levi oraz Jakub Krystyan, klawiszowiec, wokalista i gitarzysta.Konfraternia w programie Must Be The Music!

Koncert zespołu Konfraternia zainauguruje cykl tegorocznych eliminacji do Rocksession Festival. Pierwsze wydarzenie z tego cyklu odbędzie się 17 lipca.

Bar Monika
Krosno, ul. Grodzka 17
Start: godzina 20:00
Wstęp 10 zł
Rezerwacja pod numerem 13 43 217 32

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?