KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rocksession - ostatnie eliminacje

Jet-Sons Jet-Sons Fot. archiwum

W piątek, 14 sierpnia odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona eliminacji do III Rocksession Festival. Na scenie pojawi się: Loose & Bluese i Jet-Sons.

REKLAMA


Loose & Bluese - powstały w 2008 roku, to projekt łączący elementy bluesa i rocka. Wykonawcy grają również w innych zespołach a tym razem zaserwują konkretną dawkę dobrej muzyki. Skład: Artur Biedroń, Bartłomiej Ross, Adam Zajdel i Staszek Grela.

Jet-Sons - to trójka farmerów z Południa (konkretnie z Rzeszowa) od 2002 roku (z przerwami) tworząca piekielną mieszankę rockabilly, country, bluegrassu i wyjątkowo dzikiego punk rocka. W ciągu swojego nie najkrótszego już istnienia zespół zdążył już obkoncertować znaczące części Europy ( Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Włochy, Węgry, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Szwecja, Słowacja, Rumunia) i zagrać u boku takich zespołów jak Farben Lehre, Cool Kids Of Death, Blade Loki czy Abaddon oraz wydać trzy własne płyty : "Rockabilly Garage", "Lost Recordings" oraz "Hellbound Stories" i pojawić się także na kilku składankach.

Przypominamy, że III Rocksession Festival w tym roku odbędzie się 28-29 sierpnia.

Bar Monika
Krosno, ul. Grodzka 17
14 sierpnia (piątek), godz. 19.00.
Wstęp 15 zł.
Rezerwacja pod numerem 13 43 217 32

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?