KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert Wicked Heads w Krośnie

Bar Monika zaprasza na spotkanie z zespołem Wicked Heads. Koncert laureata XII edycji Galicja Blues Festival odbędzie się w sobotę, 7 listopada.

REKLAMA


Wicked Heads - grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy muzyków zespołu Dr Zoydbergh, gitarzysty i kompozytora grupy Jacka Bilińskiego, basisty Mariusza Wróblewskiego oraz perkusisty Wojtka Siatkiewicza. Skład zespołu uzupełniła wokalistka o elektryzującym głosie, autorka tekstów Kasia Miernik.

Wicked Heads jest laureatem głównej nagrody ogólnopolskiego festiwalu Bluesroads 2015, którego jury, pod przewodnictwem Wojciecha Waglewskiego, wyróżniło także Jacka Bilińskiego i Mariusza Wróblewskiego, jako najlepszych muzyków festiwalu. Tego samego roku Wicked Heads wygrał VI-tą edycję konkursu Megafon 2015 organizowanego przez Radio Kraków. Zespół jest także zdobywcą wyróżnienia na jubileuszowej 10-tej edycji Rybnik Blues Festival 2014. W trakcie XII edycji Galicja Blues Festival, zespół zgarnął Grand Prix festiwalu oraz Nagrodę Publiczności.
Grupa ma na swoim koncie bardzo ciepło przyjętą przez krytykę oraz publiczność EP-kę, a także kilka singli, w tym utwór Choices, zauważony i doceniony przez jeden z zagranicznych portali zajmujących się sztuką związaną z kultowym serialem Twin Peaks.

Piotr Metz o muzyce zespołu napisał: - Tak naprawdę kilkakrotne przesłuchanie tych utworów to jeszcze mało. Tam się tak strasznie dużo dzieje. Jest taka atmosfera, jakby to była ścieżka dźwiękowa mocno pojechanego filmu.

Wicked Heads
Bar Monika - Krosno, ul. Grodzka 17
7 listopada (sobota), godzina 20.00.
Wstęp: 15 zł
Rezerwacja 13 43 217 32

Dołącz do wydarzenia na facebook'u: Koncert Wicked Heads w Krośnie.

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?