KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Tak się składa..." 2. rodzinny konkurs na najciekawszą konstrukcję z dowolnych klocków

Zostań młodym konstruktorem! Poskładaj klocki i stwórz ciekawą konstrukcję. Zgłoś swój udział w konkursie! Finał już 6 grudnia 2015 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza przy ul. Kolejowa 1.

REKLAMA


Świat dziecięcej wyobraźni to nieopisane królestwo pomysłów, które zasługuje na chwilę uwagi.

Konkurs "tak się składa..." to doskonała okazja, aby przez zabawę zademonstrować ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego spędzania czasu w gronie najbliższych.

Mniejsi i więksi pasjonaci konstruowana, będą mieli idealną okazję, aby przedstawić swoje unikalne pomysły stworzone według własnego projektu, przy wykorzystaniu dowolnego rodzaju klocków.

Na pozór dziecinnie łatwe zajęcie, może okazać się nie lada wyzwaniem nawet dla całej rodziny. Z całą pewnością zapewni jednak fascynującą zabawę oraz atmosferę rywalizacji, która powinna zmotywować do kreatywnego działania wszystkich członków drużyny.

Najmłodsi poczują się jak wielcy konstruktorzy czy wynalazcy, zaś starsi będą mogli na moment wrócić do lat dzieciństwa. Pozwólmy, więc wszystkim beztrosko przenieść się w krainę nietypowego wyrazu artystycznego zainspirowanego dziecięcą wyobraźnią.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA. Kartę można pobrać z portalu www.cybertech.edu.pl (lub - tutaj) i przynieść wypełnioną lub wypełnić w dniu imprezy w trakcie zgłoszenia. Prace konkursowe należy dostarczyć w dniu 6 grudnia 2015 roku, w godzinach od 9.30 do 10.30 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1) podczas imprezy - II Krośnieńskie Spotkania Młodych Konstruktorów.

Zobacz regulamin "Tak się składa..." - tutaj.

Organizatorami konkursu jest Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz Firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji. Konkurs odbywa się w partnerstwie z "Dziecko w Krośnie".

kb/mg

  • autor: kb/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?