KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Klub Melanż: promocja nowej płyty Guitar Force

12 grudnia Klub Melanż zaprasza na koncert zespołu Guitar Force, który promuje ich nową płytę. Gościnnie wystąpi Acident i Asystolia. Początek o godzinie 18:00

REKLAMA


Zespół Guitar Force został założony w 2007 roku przez gitarzystę, kompozytora oraz autora tekstów - Marcina Habaja. Zespół tworzy pięcioro młodych ludzi z Rzeszowa i okolic, a styl muzyczny oscyluje wokół rocka.

Mają na swoim koncie płytę "Do przodu" (2010), singiel "Magia snu" (2012), składankę "Muzycy Amelce" (2013), płytę "Dwa światy" (2013) oraz płytę EP "Na koniec świata" (2015). Zrealizowali także dwa profesjonalne teledyski, które były wielokrotnie emitowane w telewizji.

Guitar Force jest laureatem kilku ogólnopolskich przeglądów i festiwali. Utwory promujące zarówno pierwszą jak i drugą płytę długo gościły i nadal goszczą na pierwszym miejscu sceny przebojów Radia Rzeszów. Płyta "Dwa Światy" została nominowana przez jury w konkursie Radia Rzeszów na najlepszą podkarpacką płytę roku 2013. W głosowaniu publiczności zajęła 2 miejsce. Z utworem "Nurt" zmieścili się w pierwszej dziesiątce wśród 300 zespołów internetowego castingu do Must Be The Music. Zagrali prawie 200 koncertów nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Jesienią 2015 roku, nakładem włosko-angielskiej wytwórni LA Riot Survivor Records, zostanie wydana anglojęzyczna wersja płyty "Dwa Światy" zatytułowana "Different Universe". Powstaną również 2 teledyski do utworów z najnowszej płyty. Zespół pracuje nad czwartą płytą, którą planuje wydać na 10-lecie działalności zespołu. Poprzedzi ją singiel, który zostanie wydany w 2016 roku.

Klub Melanż Krosno, ul. Podkarpacka 5A
sobota, 12 grudnia 2015, start: 18.00
Bilety do nabycia w cenie 10 PLN przed koncertem.

Dołącz do wydarzenia na fejsie: <Koncert Guitar Force - gościnnie Accident i Asystolia>

km/mg

  • autor: km/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?