KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Turnau i Sikorowski na walentynki

Hotel Krosno Nafta zaprasza na koncert walentynkowy "Pasjans na Dwóch". 12 lutego w Sali Bankietowej hotelu zagrają Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski.

REKLAMA


Andrzej Sikorowski jest na scenie od ponad 40 lat. Komponuje, śpiewa, gra na gitarze, jest także autorem wielu tekstów. Związany z zespołem "Pod Budą". Pisał teksty m.in. dla Maryli Rodowicz, Danuty Rinn czy Grzegorza Turnaua, z którym to wystąpi we wspólnym koncercie w Krośnie. Dał ponad 4000 koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Australii. Od 2003 roku śpiewa w duecie z córką, Mają.

Grzegorz Turnau to pianista, kompozytor i poeta. Jest również wokalistą, wykonawcą poezji śpiewanej. Stworzył swój własny styl muzyczny i kompozycyjny, czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza. Podczas koncertów dominuje muzyka z fortepianu, na którym gra osobiście.

"Pasjans na Dwóch" Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski
12 lutego (piątek) 2016 r., godz. 18:00
Sala Bankietowa w Hotelu Nafta Krosno
Cena biletu: 65 zł/osoba

Rezerwacja: 13 43 662 12, 663 224 155, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bilety dostępne w Recepcji Hotelu Nafta, 7 dni w tygodniu, płatność: gotówka, karta lub przelew.

tj

  • autor: tj

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?